Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Ceruza, papír. Lap alja lyukasztott. 26,5x18 cm
11476.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Print, papír. Üvegezett keretben. 23x33 cm.
11477.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, merített papír, lap széle kissé sérült, 32x41 cm
11478.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
11479.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Olaj, karton. Kissé sérült. 30x27 cm
11480.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 33x25 cm
11481.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Atmoszférikus táj. Akvarell, papír. Dekoratív fakeretben, 40x29,5 cm
11482.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni halásztanya. Olaj, vászon, sérülésekkel, keretben. 87x105 cm
11483.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni strand-sétány. Olaj, papír, jelzett, paszpartuban, 29×39 cm
11484.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Budaörsi részlet, 1969. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 31x41 cm.
11485.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csákányos törpe. Rézkarc, papír. Próbanyomat. 24,5x23 cm
11486.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x37,5 cm.
11487.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF