Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 460
3419210
11500
523
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 39x47 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3406871
11501
523
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, karton. Dekoratív, egyik sarkában kissé sérült fakeretben. 50×70 cm.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3440930
11502
523
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage a Picasso (olvashatatlan címmel). Tus, toll, papír, 70x50 cm
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3438576
11503
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage a Vajda Lajos (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír. 23x18 cm
Available for bidding
500 600 700
3511676
11504
523
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Iszlám kalligráfia. Szitanyomat, papír. Számozott (2/4). Üvegezett keretben. 16,5x11,5 cm
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3369099
11505
523
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti bölcs, 1970. Monotípia, papír. Papírra kasírozva, utóbbi széle foltos.12x10 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3409601
11506
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Kézfej (olvashatatlan címmel), 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XI/XVI), 23×18 cm
Available for bidding
500 600 700
3286678
11507
523
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció I. Monotípia, papír, 45,5x35 cm
Available for bidding
800 900 1 000
3484064
11508
523
Olvashatatlan jelzéssel: Kótyagosan. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett keretben, 25×19 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3512121
11509
523
Olvashatatlan jelzéssel: Kréta, Matala. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 29,5×39,5 cm
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3516117
11510
523
Olvashatatlan jelzéssel: Küldetés II. Olaj vászon. Sérült. Fakeretben. 60x50 cm
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514082
11511
523
Olvashatatlan jelzéssel: Kölni dóm. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben, 24,5×16 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m