Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3355403
11428
523
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Mattyasovszky jelzéssel: Vízesés. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28×41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
2972127
11429
523
Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3517227
11430
523
MCP jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3517229
11431
523
MCP jelzéssel: Hölgyek a szabadban. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3517226
11432
523
MCP jelzéssel: Kerékpáros. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3467192
11433
523
24000
Mednyánszky jelzéssel: Vadász az erdőben. Olaj, karton. Vetemedett. Fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3519386
11434
523
Monostori Moller Pál jelzéssel: Kompozíció. Kréta, karton. 76,5x35,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3408775
11435
523
3800
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, 31,5x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3408781
11436
523
4400
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, egyiken apró foltokkal, 31,5x15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3408786
11437
523
4400
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, lapszéli néhány kevés apró folttal, 31,5x15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3470281
11438
523
3800
MT jelzéssel: Arcok, ceruza, papír, üvegezett kerteben. 34x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3423497
11439
523
N. jelzéssel: Színes arc. Olaj, karton. 70x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house