Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Mattyasovszky jelzéssel: Vízesés. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 28×41 cm
11428.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Máyer B. jelzéssel: Szarvasok. Rézkarc, papír, a lap sarkán folttal, kisebb törésnyommal, 18x23,5 cm
11429.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
MCP jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm.
11430.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
MCP jelzéssel: Hölgyek a szabadban. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm.
11431.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
MCP jelzéssel: Kerékpáros. Vegyes technika, papír. 29,5x42 cm.
11432.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Mednyánszky jelzéssel: Vadász az erdőben. Olaj, karton. Vetemedett. Fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11433.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Monostori Moller Pál jelzéssel: Kompozíció. Kréta, karton. 76,5x35,5 cm.
11434.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, 31,5x16 cm
11435.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, egyiken apró foltokkal, 31,5x15,5 cm
11436.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
M Sröbel jelzéssel, 2 db mű: Hölgyek elegáns ruhában (divatrajz). Akvarell, papír, lapszéli néhány kevés apró folttal, 31,5x15,5 cm
11437.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
MT jelzéssel: Arcok, ceruza, papír, üvegezett kerteben. 34x24 cm
11438.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
N. jelzéssel: Színes arc. Olaj, karton. 70x50 cm
11439.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF