Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Kukovics Rózsa (1942-): Adriai hangulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 37x51 cm
11416.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
L , Attila Jelzéssel: Cím nélkül, Akvarell, papír, hátul autográf felirattal 10x20 cm Keretben
11417.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
L. Marie jelzéssel, XX. sz. első fele: Társaság a szabadban. Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 17×16 cm
11418.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
L. Marie jelzéssel, XX. sz. első fele: Utcarészlet. Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 19,5×14 cm
11419.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Lavi jelzéssel: Jeruzsálem látképe. Ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19x28 cm
11420.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Leitner jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. Fakeretben, 14×20,5 cm.
11421.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Liezen Mayer jelzéssel: Viking hódolat. Szén, vegyes technika, karton. 62,5x41,5 cm. Hátulján 850/980 sz. MNG bírálati címkével. Sérült.
11422.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Litteczky jelzéssel: Templom. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. Apró sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 70x83 cm
11423.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
M. Elton jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40×62,5 cm.
11424.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Magyar János jelzéssel: Cím nélkül, akvarell, papír. 24x32cm üvegezett keretben
11425.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Márffy Ödön (1878-1959): Hölgy az ajtónál, litográfia, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 21×17,5 cm
11426.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Margit jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Vad az erdőben. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 48×31,5 cm
11427.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF