Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Jelzés nélkül: Hegyvidék. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben, 32×25,5 cm
11344.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül: Iparszerű állattenyésztés. Rézkarc, papír. 29,5x39,5 cm
11345.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Japánkert, párral, akvarell. Sérült keretben. 40x50 cm
11346.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Kanca csikójával. Olaj, farost. 40x60 cm. Dekoratív fakeretben
11347.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Jelzés nélkül: Kikötő. Ceruza, papír. Lapszéli részben javított szakadásokkal. 14×21 cm.
11348.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Jelzés nélkül: Kínai sárkány. Vegyes technika, vászon. Kissé sérült. 90×70 cm
11349.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Jelzés nélkül: Kisfiú az utcán. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20x15 cm
11350.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Jelzés nélkül: Kislány és a játéka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×22 cm
11351.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Jelzés nélkül: Kolbay Károly portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm
11352.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Kompozíció. Litográfia, papír. Lap szélén szakadásokkal. 32x43 cm
11353.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Külváros. Olaj, papír. Apró lapszéli sérülésekkel. Feltekerve. 50x70 cm.
11354.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Jelzés nélkül: Lány korsóval. Pasztell, papír, lap széle kissé sérült, 25x16,5 cm
11355.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF