Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3482329
11200
523
34000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Farkas S. jelzéssel: Muskátli, 1909. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Javított. Sérült. 75x60 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3482281
11201
523
30000
Artner M. jelzéssel: Befőttes csendélet, 1918. Olaj, vászon, farostra ragasztva. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 44,5x55,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3482307
11202
523
30000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Javított. Kissé sérült. 60x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3482153
11203
523
28000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dublírozott. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 70,5x57,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3482224
11204
523
26000
Zana S jelzéssel: Csendélet halakkal, 1937. Olaj, karton, faroston. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 35x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3481344
11205
523
11000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Fakeretben. 17×14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3481095
11206
523
Olvashatatlan jelzéssel (Volbrecht, Ernst?): Tanya. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli szakadással, törésnyommal, 31,5x44,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3463752
11207
523
100000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően orosz v. szovjet festő: Színes táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 47x37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3462910
11208
523
55000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Vörös kendős hölgy. Olaj, vászon. Sérült. 130x96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3463719
11209
523
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Sztálin portréja katonai egyenruhában és kitüntetéssel. Olaj, vászon. Sérült. 160×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Portrait of Stalin in miltary uniform, oli ocanvas, with unreadbale signature, damagaged, ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3465045
11210
523
44000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Akt a műteremben. Olaj, vászon. Restaurált. Dublírozott. 110x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3464527
11211
523
40000
L Vadász jelzéssel: Vitorlások és horgászok. Olaj, vászon, 53x60 cm, dekoratív fakeretben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house