Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Farkas S. jelzéssel: Muskátli, 1909. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Javított. Sérült. 75x60 cm.
11200.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Artner M. jelzéssel: Befőttes csendélet, 1918. Olaj, vászon, farostra ragasztva. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 44,5x55,5 cm
11201.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Javított. Kissé sérült. 60x50 cm
11202.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Portré. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dublírozott. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 70,5x57,5 cm
11203.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Zana S jelzéssel: Csendélet halakkal, 1937. Olaj, karton, faroston. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 35x41 cm
11204.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Fakeretben. 17×14 cm
11205.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel (Volbrecht, Ernst?): Tanya. Pasztell, papír, jelzett, lapszéli szakadással, törésnyommal, 31,5x44,5 cm
11206.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően orosz v. szovjet festő: Színes táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 47x37 cm
11207.

Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Vörös kendős hölgy. Olaj, vászon. Sérült. 130x96 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11208.

Available for bidding
55 000 HUF
149,05
171,88
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
Olvashatatlan jelzéssel: Sztálin portréja katonai egyenruhában és kitüntetéssel. Olaj, vászon. Sérült. 160×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Portrait of Stalin in miltary uniform, oli ocanvas, with unreadbale signature, damagaged, ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11209.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Akt a műteremben. Olaj, vászon. Restaurált. Dublírozott. 110x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11210.

Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
L Vadász jelzéssel: Vitorlások és horgászok. Olaj, vászon, 53x60 cm, dekoratív fakeretben
11211.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF