Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Kislány cicával, 1932. Olaj, vászon, apró sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 105×80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11224.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Kön... 898 jelzéssel: A világosi csatamező a Petőfi emlékkel. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett keretben 17x30 cm
11225.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Olvashatatlan jelzéssel (Saly Németh László?): Gondolkodó. Olaj, karton. Fakeretben. 60x40 cm
11226.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Németh E. jelzéssel: Erdő ház, tavacska. Olaj, vászon, keretben 29x16 cm
11227.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Németh E. jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon, sérült keretben 29x16 cm
11228.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3 db akvarell: Ismeretlen alkotó. Városrészlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül.20x14 cm Üvegezett keretben
11229.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
6 db grafika: 3 női akt vázlat 60x45 cm + 3 db kisebb méretű grafika jelzés nélkül
11230.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
9 db vázlat ceruza, papír. Klf jelzésekkel 30x20 cm
11231.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ábrahám Rafael (1929-2014): Op-art kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Fakeretben, 30x30 cm
11232.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
AH jelzéssel, Bajor hegyek, Olaj, vászon, dekoratív fa keretben. 50x67 cm
11233.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Almády jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, 30×40 cm
11234.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Arany jelzéssel: Őzike az erdőben. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm.
11235.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF