Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3406639
11296
523
6500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül (Kós Géza bajai festő?): Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x35,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3496893
11297
523
Jelzés nélkül, 2 db mű: Fekvő női akt. Lavírozott tus, papír, üvegezett fakeretben. 27×36,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3496891
11298
523
Jelzés nélkül, 2 db mű: Fekvő női akt. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 27×36,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3517265
11299
523
Jelzés nélkül, 2 db mű: Portrék. Vegyes technika, farost. Dekoratív fakeretben. 18x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3407373
11300
523
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti alkotó: Női alak kalligráfiában. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 26x21 (x3) cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
2722281
11301
523
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Romantikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 8x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3372041
11302
523
15000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Három grácia. Akvarell, selyem. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3498055
11303
523
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kislány a konyhában. Akvarell, papír. 26,5x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3455034
11304
523
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szarvasbika és sasok. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fakeretben, 54,5×68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3439355
11305
523
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt. Vegyes technika, papír, bal alsó sarkában apró folttal, 16×25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3439351
11306
523
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt korsóval. Ceruza, papír, 19,5×13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509707
11307
523
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Táj. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fakeretben. 10,5x12,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house