Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Jelzés nélkül (Kós Géza bajai festő?): Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x35,5 cm
11296.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Jelzés nélkül, 2 db mű: Fekvő női akt. Lavírozott tus, papír, üvegezett fakeretben. 27×36,5 cm.
11297.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül, 2 db mű: Fekvő női akt. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 27×36,5 cm.
11298.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, 2 db mű: Portrék. Vegyes technika, farost. Dekoratív fakeretben. 18x13,5 cm
11299.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül, feltehetően távol-keleti alkotó: Női alak kalligráfiában. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 26x21 (x3) cm
11300.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második fele: Romantikus táj. Akvarell, papír. Üvegezett keretben 8x11 cm
11301.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Három grácia. Akvarell, selyem. Dekoratív, sérült fakeretben. 40×30 cm.
11302.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Kislány a konyhában. Akvarell, papír. 26,5x16 cm
11303.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szarvasbika és sasok. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív fakeretben, 54,5×68 cm
11304.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt. Vegyes technika, papír, bal alsó sarkában apró folttal, 16×25 cm
11305.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női akt korsóval. Ceruza, papír, 19,5×13 cm
11306.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Táj. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fakeretben. 10,5x12,5 cm.
11307.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF