Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3517017
11152
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Álló női akt. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 500 11 000 13 000
3507899
11153
523
Olvashatatlan jelzéssel v. jelzés nélkül: Klf. művészekről, mesteremberekről készült portrék (faszobrász, vasesztergályos, könyvkötő, lakatos, kőcsiszoló, stb.), 1948. Tus, papír (Magyar Királyi Állami Felső Építő Ipariskola szünidei felvételei lapjainak hátoldalán), egyiken olvashatatlan jelzéssel (többi jelzés nélkül), 28,5x23 cm. A tételhez tartozik: Magyar Királyi Állami Felső Építő Ipariskola szünidei felvételei. V. füzet. (Bp., 1916, Korvin-Testvérek-ny.), sérül és részben javított papírborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3516126
11154
523
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. Szélén sérülésekkel. 65x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3513626
11155
523
Olvashatatlan (Szikora?) jelzéssel: Levétel a keresztről, 1941. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 18x11 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3519460
11156
523
Jelzés nélkül: Naplemente. Olaj, vászon. Hátoldalán Gulácsy Lajos 1926 felirattal. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben, 30×30 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3517357
11157
523
7500
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1941. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3519446
11158
523
Olvashatatlan jelzéssel: Tehénpásztor, 1931. Akvarell, papír. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21,5×30 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3499126
11159
523
150000
Jelzés nélkül, feltehetően XVII. sz. végi angol festő: Portré. Pasztell. Üvegezett florentin fakeretben, 49×37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3499132
11160
523
150000
Jelzés nélkül, feltehetően XVII. sz. végi angol festő: Női portré. Pasztell. Üvegezett florentin fakeretben, 49×37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3498430
11161
523
140000
Jelzés nélkül: Mária Jézussal. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, javított fakeretben, 80×60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
3498844
11162
523
80000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jézus szíve. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 64,5x47,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3498847
11163
523
80000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jézus. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív, antik fakeretben. 53x42,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house