Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3496790
11176
523
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Bencze?) jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 60x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3494044
11177
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3497102
11178
523
13000
Olvashatatlan jelzéssel: I. világháborús magyar katona, Krasznojarszk, 1916. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 23,5x32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3496442
11179
523
13000
Tolnay jelzéssel (Tolnay Ákos?): Vízparti fények. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×63 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3501865
11180
523
Lukachich jelzéssel (báró Lukachich Géza?): Lovaskatonák, 1930-as évek. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 30×44 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3503833
11181
523
Olvashatatlan jelzéssel: Lila kompozíció. Szitanyomat, papír, számozott (12/30). Üvegezett fakeretben. 48x38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3499324
11182
523
Benczik M jelzéssel: Női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Vászon laza, feszítésre szorul. 59×46 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3474767
11183
523
Jelzés nélkül (Iványi-Grünwald Béla?): Fekvő női alakok. Ceruza, papír, paszpartun Iványi-Grünwald Béla felirattal, üvegezett fakeretben, 16x22,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3496839
11184
523
9500
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Tehénpásztorlány. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3495379
11185
523
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet gondolával. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 44,5x38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3501748
11186
523
Kántor jelzéssel (József vagy János?): Kompozíció, 1996. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 34×24 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3496915
11187
523
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet, 1964. Tempera, papír. Üvegezett fakeretben. 39,5x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house