Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Bodak v. Badak jelzéssel, XX. sz. második fele: Vaddisznók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben, 74×90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11248.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
1967 Borodnádasd Három tavasz fesztivál Oklevél. nyomat üvegezett keretben 56x29 cm
11249.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Brieska jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, fakeretben, 30×40 cm
11250.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Budaváry Sándor (?-?): Erdei táj, Olaj, vászon, jelzett, sérült fa keretben 60x80 cm
11251.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Corelli jelzéssel: Krisztus. Olaj, farost. Keretben. 18x23 cm
11252.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Covrig jelzéssel, feltehetően erdélyi művész: Ház a fák mögött. Tus, papír, lapszéli szakadással. Paszpartuban. 21x30 cm
11253.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Cser B jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír, kartonon. 43,5×30 cm
11254.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csergezán Pál jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. 15x10 cm
11255.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
CSJ 89 jelzéssel: Róma, Angyalvár. Színes ceruza, üvegezett fakeretben, 10×7 cm
11256.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Csókos jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11257.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Csuk Jenő jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton, fakeretben. 20×25 cm
11258.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Damaszkin jelzéssel: Lóverseny. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm
11259.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF