Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Azonosítatlan jelzésekkel: 3 db kép, Tus, vegyes technika, karton, műanyag. 9x13 cm 9x7 cm
11236.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Azonosítatlan jelzéssel: Női fej (Marlene III). Ceruza, papír, 24x22 cm Kartonon
11237.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Azonosítatlan jelzéssel: Úszómalom 1910. Olaj, vászon, 25x40 cm Keretben.
11238.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Blaise Pascal portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29,5 cm
11239.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Balla jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, karton, Keretben. 17x23 cm
11240.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bánfi jelzéssel: Tank és két katona. Olaj, karton. 21x29 cm
11241.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
11242.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bánovszky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Kissé sérült. 45x35 cm.
11243.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Baross L. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, keretben 35x52 cm
11244.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Beregi J jelzéssel, XX. sz eleje: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 33×44 cm
11245.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben
11246.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bihari Balogh jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 16×21 cm
11247.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF