Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

MKI monogram jelzéssel, XX. sz. első fele: Szégyenlős modell. Olaj, rétegelt falemez. Sérült. Fakeretben. 153x54 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11212.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe: Osztrák táj. Olaj, vászon. Javított. Sérült. Dekoratív fakeretben. 55x68,5.
11213.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 59,5×38,5 cm.
11214.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Szerelmespár. Olaj, vászon, sérült. 70×89,5 cm
11215.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. magyar festő: Ló portré, Dunakanyar. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 56x74 cm
11216.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Art deco lány portréja, 1930-40 körül. Olaj, vászon. Feltekerve. 87x64 cm
11217.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel (párizsi festő?): Fiatal lány arcképe, 1956. Pasztell, akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán párizsi ajándékozási sorokkal 1956-ból. 40x29,5 cm
11218.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Jelzés nélkül: Lóverseny. Szitanyomat. Vászon. Vakráma nélkül. 68x170 cm.
11219.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
F.A. jelzéssel, kétoldalas mű: Geometrikus formák, 1991. Olaj, műanyag háló. Kissé sérült. Fakeretben. 72,5x72,5 cm.
11220.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Takács jelzéssel (Takács Pál?): Szürrealista rajz, 1974. Tus, toll, papír. Üvegezett keretben, hátoldalán J. Zalavary new yorki képkeretező címkéjével. 25x28 cm
11221.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, Kőműves utca (Lépcső), 1931. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm
11222.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, háttérben az régi Erzsébet híddal, 1928. Akvarell, papír. Paszpartuban. 37x27 cm
11223.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF