Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3462915
11212
523
38000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
MKI monogram jelzéssel, XX. sz. első fele: Szégyenlős modell. Olaj, rétegelt falemez. Sérült. Fakeretben. 153x54 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3463910
11213
523
26000
Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe: Osztrák táj. Olaj, vászon. Javított. Sérült. Dekoratív fakeretben. 55x68,5. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3457029
11214
523
Olvashatatlan jelzéssel: Ülő női akt. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 59,5×38,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3455042
11215
523
15000
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Szerelmespár. Olaj, vászon, sérült. 70×89,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3435179
11216
523
50000
Jelzés nélkül, XIX. sz. magyar festő: Ló portré, Dunakanyar. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 56x74 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3437068
11217
523
24000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Art deco lány portréja, 1930-40 körül. Olaj, vászon. Feltekerve. 87x64 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3435138
11218
523
22000
Olvashatatlan jelzéssel (párizsi festő?): Fiatal lány arcképe, 1956. Pasztell, akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Hátoldalán párizsi ajándékozási sorokkal 1956-ból. 40x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3419781
11219
523
Jelzés nélkül: Lóverseny. Szitanyomat. Vászon. Vakráma nélkül. 68x170 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3419747
11220
523
13000
F.A. jelzéssel, kétoldalas mű: Geometrikus formák, 1991. Olaj, műanyag háló. Kissé sérült. Fakeretben. 72,5x72,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3419219
11221
523
Takács jelzéssel (Takács Pál?): Szürrealista rajz, 1974. Tus, toll, papír. Üvegezett keretben, hátoldalán J. Zalavary new yorki képkeretező címkéjével. 25x28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3419119
11222
523
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, Kőműves utca (Lépcső), 1931. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 37x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3419115
11223
523
Diósgyőri Horváth jelzéssel: Tabán, háttérben az régi Erzsébet híddal, 1928. Akvarell, papír. Paszpartuban. 37x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house