Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3497142
11188
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi vörös sálban. Olaj, vászon, kartonon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3458718
11189
523
Jelzés nélkül: Piaci forgatag Budán, háttérben a Citadellával. Akvarell, tus, papír, alján sérült, kartonra kasírozva, 13,5x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3496258
11190
523
Jelzés nélkül: Alak. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 24×15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3499384
11191
523
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Dobó István szerepe. Nyomat, papír, paszpartuban, 58×41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3499390
11192
523
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Cserhán szerepe. Nyomat, papír, paszpartuban, 58×41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3499395
11193
523
Olvashatatlan jelzéssel (Mialkovszky Erzsébet?): Jelmezterv az Egri Csillagok c. játékfilmhez, Cecey Péter szerepe. Nyomat, papír, kissé gyűrött, paszpartuban, 58×41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3497093
11194
523
Jelzés nélkül: Asztaltársaság. Rézkarc, papír, jelzett, 19×16,5 cm, lapszéli néhány kevés apró folttal, üvegezett fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3476125
11195
523
190000
Jelzés nélkül, ifj. David Teniers után, feltehetően XVII-XVIII. sz. festő: Férfi dudával. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán 8/975 sz. címkével (Szépművészeti Múzeum bírálat?). Dekoratív, sérült fakertben. 68,5x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
190 000 HUF
190 000 220 000 260 000
3483271
11196
523
50000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kert. Olaj, vászon. 60x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3476039
11197
523
28000
C. Schleichhandt jelzéssel, XIX. sz. második fele: Hazafelé. Olaj, vászon. Javított. Kissé sérült. Fakeretben, 52x78 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3476050
11198
523
28000
A Harbl (?) jelzéssel, XX. első fele: Vízparti táj. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 9/980 bírálati számú címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3483434
11199
523
40000
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent), feltehetően XX. sz. első fele: Sziklás tengerpart. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 59x48,5 cm. Dekoratív fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house