Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Déri jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, farost, fakeretben, 13x17,5 cm
11260.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Domonkos Á jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Falusi udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 58×77 cm
11261.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Drégely L jelzéssel: Vörös és fekete. Vegyes technika, vászon. 30×30 cm
11262.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
E. Bernhardt jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm.
11263.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Emőd v. Emöd jelzéssel: Táj Olaj, vászon. Kopott fakeretben. 55x70 cm
11264.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Erdélyi J jelzéssel: Kastély. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm
11265.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Farkas jelzéssel (Lídia vagy Lajos?): Erdei fények. Akvarell, papír. 30x44 cm
11266.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Fazekas János jelzéssel, XXI. sz. eleje, össz. 6 db festmény: Dobermann portré, Maszk, 4 db csendélet. Olaj, vászon. Mindegyik jelzett. 19x27,5 és 32,5x19 cm közötti méretekben.
11267.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Feld jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 39x49 cm
11268.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Fellini jelzéssel: Virágok, Olaj, farost. 56x40 cm
11269.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Fényes A jelzéssel: Téli séta. Olaj, vászon. 60x80 cm
11270.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Ferency T jelzéssel: Hegyvidéki tó, 1899. Olaj, vászon. Kissé sérült. 60x80 cm.
11271.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF