Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3476731
11260
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Déri jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, farost, fakeretben, 13x17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3356932
11261
523
14000
Domonkos Á jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Falusi udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 58×77 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3499216
11262
523
Drégely L jelzéssel: Vörös és fekete. Vegyes technika, vászon. 30×30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3371914
11263
523
3400
E. Bernhardt jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3495832
11264
523
Emőd v. Emöd jelzéssel: Táj Olaj, vászon. Kopott fakeretben. 55x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 500 11 000 13 000
3456386
11265
523
9500
Erdélyi J jelzéssel: Kastély. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3504353
11266
523
Farkas jelzéssel (Lídia vagy Lajos?): Erdei fények. Akvarell, papír. 30x44 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3372737
11267
523
Fazekas János jelzéssel, XXI. sz. eleje, össz. 6 db festmény: Dobermann portré, Maszk, 4 db csendélet. Olaj, vászon. Mindegyik jelzett. 19x27,5 és 32,5x19 cm közötti méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3512607
11268
523
Feld jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 39x49 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3423491
11269
523
Fellini jelzéssel: Virágok, Olaj, farost. 56x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3519407
11270
523
15000
Fényes A jelzéssel: Téli séta. Olaj, vászon. 60x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3517178
11271
523
Ferency T jelzéssel: Hegyvidéki tó, 1899. Olaj, vászon. Kissé sérült. 60x80 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house