Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent, keret által takarva), feltehetően XIX. sz. festő: Csatajelenet lovaskatonákkal. Olaj, fémlemez. Dekoratív fakeretben. 56,5x69,5 cm
11140.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, 1900 körül: Itatás. Olaj, fa. Hátoldalán Belvárosi Aukciósház III. Művészeti aukció (1996) raglapjával valamint nehezen olvasható felirattal (... Edouárd francia festő 1868-1940). Dekoratív, sérült fakeretben. 10x13 cm.
11141.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Jelzés nélkül: Konstruktív alak. Tus, akvarell, papír. Sérült. Kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben. 35×26 cm
11142.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Jelzés nélkül, XX. sz.: Séta a parkban. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 54×44 cm
11143.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Társaság. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 63x94 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11144.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mészáros jelzéssel: Emberek a vízparton, 1956. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
11145.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Mészáros jelzéssel: Gyerekek a patakparton, 1956. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm
11146.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
F. Horn jelzéssel: Zenélő matrózók. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 55x71 cm
11147.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Jelzés nélkül: Vágtázó lovak. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm.
11148.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Olvashatatlan jelzéssel: Dipse (Erdély), 1940. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. Paszpartun ázásnyommal. 26,5x36,5 cm.
11149.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mary Covell jelzéssel: Kislány az udvaron. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 25x35 cm
11150.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Bányay jelzéssel: Vadnyugati jelenet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 27x17,5 cm
11151.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF