Available for bidding
11141.
518. Paintings, posters, ex libris auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
26 000 HUF
Jelzés nélkül, 1900 körül: Itatás. Olaj, fa. Hátoldalán Belvárosi Aukciósház III. Művészeti aukció (1996) raglapjával valamint nehezen olvasható felirattal (... Edouárd francia festő 1868-1940). Dekoratív, sérült fakeretben. 10x13 cm.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |