Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel (Ivanácz Zsolt József?): Fiatal hölgy. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 68x56,5 cm
11164.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje (Kövér Gyula?): Hangulatos utca. Olaj, vászon. Javított. Sérült. 68x50 cm. Fakeretben.
11165.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Steinacker jelzéssel, felvidéki-pozsonyi festő: Pozsonyi hölgy arcképe, 1940 körül. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 55×45,5 cm. A tételhez tartozik egy 1940 körüli fotó, amely a festő és az ábrázoltat mutatja festés, a festmény készítése közben.
11166.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szarvas és vadászkutya. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Kissé sérült. Dekoratív keretben, 46×60 cm
11167.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Berchtesgaden környéki táj, Bajorország. Akvarell, papír. Hátoldalán korabeli német ny. felirattal. Üvegezett, javított, sérült fakeretben, 47×63,5 cm
11168.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Olvashatatlan jelzéssel, Edouard Gelhay után, XX. sz. eleje: Tükröződés. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 73x55,5 cm
11169.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Kelemen Gy (?) jelzéssel vagy jelzés nélkül, 8 db mű: Tabáni részletek, 1929-1933. Akvarell, papír. Részben sérült. 16,5×24 és 27x39 cm között.
11170.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Vízparti táj hajókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm
11171.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XVIII. sz- XIX. sz. eleje: Pap imakönyvvel. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 1115/96 sz. bírálati címkéjével. Dublírozott, restaurált. 60x50 cm Antik fakeretben,
11172.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Expresszív táj. Olaj, vászon. 80x60 cm.
11173.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül (Ungváry Sándor?), XX. sz első fele: Női alak virággal és madárral (üvegablak terv?). Akvarell, ceruza, papír. Kartonra kasírozva. Javított. 55,5×39 cm
11174.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül, Barabás Miklós után: Vásárra induló román család. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív fakeretben. 60x45,5 cm.
11175.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF