Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3498836
11164
523
70000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (Ivanácz Zsolt József?): Fiatal hölgy. Olaj, falemez. Dekoratív fakeretben. 68x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3500337
11165
523
60000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje (Kövér Gyula?): Hangulatos utca. Olaj, vászon. Javított. Sérült. 68x50 cm. Fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3402677
11166
523
50000
Steinacker jelzéssel, felvidéki-pozsonyi festő: Pozsonyi hölgy arcképe, 1940 körül. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 55×45,5 cm. A tételhez tartozik egy 1940 körüli fotó, amely a festő és az ábrázoltat mutatja festés, a festmény készítése közben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3500363
11167
523
50000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szarvas és vadászkutya. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Kissé sérült. Dekoratív keretben, 46×60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3500343
11168
523
40000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Berchtesgaden környéki táj, Bajorország. Akvarell, papír. Hátoldalán korabeli német ny. felirattal. Üvegezett, javított, sérült fakeretben, 47×63,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3497217
11169
523
36000
Olvashatatlan jelzéssel, Edouard Gelhay után, XX. sz. eleje: Tükröződés. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben. 73x55,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3498122
11170
523
30000
Kelemen Gy (?) jelzéssel vagy jelzés nélkül, 8 db mű: Tabáni részletek, 1929-1933. Akvarell, papír. Részben sérült. 16,5×24 és 27x39 cm között. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3492772
11171
523
30000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Vízparti táj hajókkal. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3489909
11172
523
28000
Jelzés nélkül, XVIII. sz- XIX. sz. eleje: Pap imakönyvvel. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 1115/96 sz. bírálati címkéjével. Dublírozott, restaurált. 60x50 cm Antik fakeretben, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3500338
11173
523
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Expresszív táj. Olaj, vászon. 80x60 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3500669
11174
523
Jelzés nélkül (Ungváry Sándor?), XX. sz első fele: Női alak virággal és madárral (üvegablak terv?). Akvarell, ceruza, papír. Kartonra kasírozva. Javított. 55,5×39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3501180
11175
523
Jelzés nélkül, Barabás Miklós után: Vásárra induló román család. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív fakeretben. 60x45,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
22 000 26 000 30 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house