Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3481301
11440
523
7500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
N. Karl jelzéssel: Szarvasok párbaja. Olaj, fa, fakeretben, 31×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3394956
11441
523
40000
Nagy méretű florentin keret. Faragott fa, XX. sz. eleje, kisebb sérülésekkel, üveg mögött vallásos nyomattal. 90x123 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3506144
11442
523
Németh György jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, fa. Fakeretben. 21×34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 500 10 000 11 000
3394886
11443
523
4400
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, fa kerteben 40x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3394885
11444
523
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, kerteben 30x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3516786
11445
523
Olvashatatlan (A?) jelzéssel, feltehetően XX. sz. vége, 2 db mű: Kubista alakok. Olaj, farost, 25x21 és 16x10 cm (utóbbi üvegezett keretben). {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3519442
11446
523
Olvashatatlan (Börcsök?) jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 32,5×40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3516463
11447
523
Olvashatatlan (Farkas?) jelzéssel: Erdei patak. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben, 55×68 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3313336
11448
523
400
Olvashatatlan (Gábos gy?) jelzéssel: Találkozás (karikatúra?). Tus, papír. Kissé sérült. 18,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
400 500 600
3376624
11449
523
Olvashatatlan (Klie?) jelzéssel: Híd (Brücke). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22x34,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3334068
11450
523
15000
Olvashatatlan (Márton?) jelzéssel: Társaság az udvaron. Olaj, vászon, 52x67 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3372770
11451
523
Olvashatatlan (Mk?) jelzéssel: A borozó filozófusa. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben, 18,5x8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house