Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

N. Karl jelzéssel: Szarvasok párbaja. Olaj, fa, fakeretben, 31×50 cm
11440.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Nagy méretű florentin keret. Faragott fa, XX. sz. eleje, kisebb sérülésekkel, üveg mögött vallásos nyomattal. 90x123 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
11441.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Németh György jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, fa. Fakeretben. 21×34 cm
11442.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, fa kerteben 40x70 cm
11443.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Németh jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, kerteben 30x56 cm
11444.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan (A?) jelzéssel, feltehetően XX. sz. vége, 2 db mű: Kubista alakok. Olaj, farost, 25x21 és 16x10 cm (utóbbi üvegezett keretben).
11445.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan (Börcsök?) jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 32,5×40 cm
11446.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
11447.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan (Gábos gy?) jelzéssel: Találkozás (karikatúra?). Tus, papír. Kissé sérült. 18,5x16,5 cm
11448.

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
Olvashatatlan (Klie?) jelzéssel: Híd (Brücke). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. 22x34,5 cm.
11449.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan (Márton?) jelzéssel: Társaság az udvaron. Olaj, vászon, 52x67 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
11450.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Olvashatatlan (Mk?) jelzéssel: A borozó filozófusa. Linómetszet, papír. Üvegezett fakeretben, 18,5x8,5 cm
11451.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF