Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Szőlőssy jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, karton, 42x65 cm Szélén kis sérüléssel
11584.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Szőnyi jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm.
11585.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szv jelzéssel: Erdőbelső, 1916. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 15x20 cm.
11586.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Takács jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Olaj, vászon, üvegezett fakeretben, 50x34,5 cm.
11587.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tulipán László (1943-2007): Gottfried Wilhelm Leibniz portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel. 39x29,5 cm
11588.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vajk L. jelzéssel: Fekvő hölgy. Olaj, rétegelt falemez. Kissé sérült. 24×37,5 cm
11589.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Vajk L. jelzéssel: Portré. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 50×31,5 cm
11590.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Vári jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 54x41 cm
11591.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Vasarely jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, papír. 25x16 cm.
11592.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Vasarely jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír. 25x16 cm.
11593.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Végh Endre: Parsifal. Tempera, papír, 50x35,5 cm
11594.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vidaházi jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe: Halász. Olaj, vászon. Sérült. 59x78,5 cm.
11595.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF