Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Mária a kisdeddel. Ceruza, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. 28x21 cm.
11512.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Mária szobor a tóparton. Olaj, papír, üvegezett kopott fakeretben, 36x27cm
11513.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Mittenwald, utcarészlet (Bajorország). Olaj, vászon. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Vakráma nélkül. 110x118 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11514.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Murad szultán. Akvarell, ceruza, papír, kisebb lapszéli sérülésekkel, 31x20 cm
11515.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel: Nápolyi részlet. Rézkarc, papír. 15x10 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben. Kissé foltos.
11516.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Női alak. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 30×21 cm
11517.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Női álló alak. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 17×12 cm
11518.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Női és férfi akt (erotikus rajz). Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 30×40 cm
11519.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Nyár. Kollázs, vegyes technika, papír. Fakeretben. 45x65 cm
11520.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Nyomok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 31x21,5 cm
11521.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Olvashatatlan jelzéssel: Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon. 53x46,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
11522.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x68 cm.
11523.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF