Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Parasztudvar, olaj, fatábla. Fakeretben. 20×32,5 cm
11524.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 22×14 cm. .
11525.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Római antik romok. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25x32 cm
11526.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Sátortábor az erdőben, 1960-as évek. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
11527.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Siófoki kikötő (1925?). Olaj, karton. Foltos, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 34×49,5 cm
11528.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelemesek (erotikus rajz). Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm
11529.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kavalkád. Vegyes technika, karton. 85x54 cm.
11530.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Akril, farost. Fakeretben. 70x50 cm
11531.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Olaj, karton. Paszpartuban. 17x23 cm.
11532.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, karton. 50x65 cm
11533.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. VI/1 számozással. 21×30 cm
11534.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás. Olaj, karton. 30x40 cm Üvegezett fakeretben.
11535.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF