Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 143
3477666
23930
524
Books: Natural sciences, Medicine
Liek, Erwin: Rákbetegség, rákgyógyítás, rákmegelőzés. Bp., 1936, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3477919
23931
524
Hartmann Róbert: Az emberszabású majmok és szervezetök. Bp., 1888. K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478600
23932
524
Népszerű Természettudományi Előadások Gyűjteménye 1-7. füzetek (egybekötve): Pulszky Ferenc: Az őstörténelmi leletekről Magyarországban.; Klein Gyula: A rovarevő növényekről.; Lengyel Béla: A szénről és fontosabb vegyületeiről.; stb. Bp., 1877, K. M. Természettudományi Társulat. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első címlapon Karkovány Ákos névbejegyzésével, a kötet végén kézzel írt tartalomjegyzékkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3482914
23933
524
Krafft-Ebing R[ichárd]: Egészséges és beteg idegek. Ford.: Osváth Albert. Bp., 1885, Athenaeum, V+1+136 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3494743
23934
524
2 db könyv: Artur Fürst - Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Ford. és átdolgozta: Fülöp Zsigmond. [Bp., 1937], Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel. + Az állatok gyűjtése. Szerk.: Móczár László, Kaszab Zoltán, Soós Árpád. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 5000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494783
23935
524
3 db könyv: Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fényképeivel. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. + Peterson - Mountfort - Hollom: Európa madarai. Magyar viszonyokhoz alkalmazta: Tildy Zoltán. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés. + Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3495221
23936
524
2 db állatorvostudományi különlenyomat: Andrónyi András: Vizsgálatok a tejsavtartalomról szarvasmarhák és juhok vérében. + Kass Ferenc: Milyen bőrbeli elváltozásokkal jár a háziállatok Haematopinus-fajainak szúrása, illetve vérszívása. Különlenyomat a ,,Közlemények az összehasonlító élet- és kórtan köréből" XXVII. kötetéből. Bp., 1935, Pátria-ny., 11+[1] p.; 9+[1] p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, az egyik sérült borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3496783
23937
524
Yuan Xiang: Kínai gyógygolyók. Bp., 2002, Terebess. Kiadói papírkötésben, újszerű állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3500404
23938
524
British Association for the Advancement of Science. Report of the Annual Meeting, 1936. Blackpool, September 9-16. London, 1936, Office of the British Association. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3192924
23939
524
Iwan Bloch: Das Sexualleben unserer Zeit in seinen Beziehungen zur modernen Kultur. Berlin, 1905, Louis Marcus. Kiadói egészvászon-kötés, régi könyvtári címkével és bélyegzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3393848
23940
524
Megyeri János-Török László-Wéber Mihály: Állattan I-II. kötet - 1.: Általános állattan, 2.: Állatrendszertan. Tankönyvkiadó, 1954. 846p, 757p, XVI. t. Kiadói félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3393912
23941
524
Dr. Romsauer Lajos: Ábrázoló geometria. 1-2 kötet Bp., 1930, Franklin-Társulat, IX+284 p. IX., 234p., Egészvászon-kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house