Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 143

Liek, Erwin: Rákbetegség, rákgyógyítás, rákmegelőzés. Bp., 1936, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
23930.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hartmann Róbert: Az emberszabású majmok és szervezetök. Bp., 1888. K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, viseltes állapotban.
23931.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Népszerű Természettudományi Előadások Gyűjteménye 1-7. füzetek (egybekötve): Pulszky Ferenc: Az őstörténelmi leletekről Magyarországban.; Klein Gyula: A rovarevő növényekről.; Lengyel Béla: A szénről és fontosabb vegyületeiről.; stb. Bp., 1877, K. M. Természettudományi Társulat. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, az első címlapon Karkovány Ákos névbejegyzésével, a kötet végén kézzel írt tartalomjegyzékkel.
23932.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Krafft-Ebing R[ichárd]: Egészséges és beteg idegek. Ford.: Osváth Albert. Bp., 1885, Athenaeum, V+1+136 p. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal.
23933.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db könyv: Artur Fürst - Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Ford. és átdolgozta: Fülöp Zsigmond. [Bp., 1937], Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel. + Az állatok gyűjtése. Szerk.: Móczár László, Kaszab Zoltán, Soós Árpád. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 5000 példányban.
23934.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db könyv: Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fényképeivel. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. + Peterson - Mountfort - Hollom: Európa madarai. Magyar viszonyokhoz alkalmazta: Tildy Zoltán. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés. + Herman Ottó: Arany, Tompa, Petőfi és a népköltés madárvilága. Bp., 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23935.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2 db állatorvostudományi különlenyomat: Andrónyi András: Vizsgálatok a tejsavtartalomról szarvasmarhák és juhok vérében. + Kass Ferenc: Milyen bőrbeli elváltozásokkal jár a háziállatok Haematopinus-fajainak szúrása, illetve vérszívása. Különlenyomat a ,,Közlemények az összehasonlító élet- és kórtan köréből" XXVII. kötetéből. Bp., 1935, Pátria-ny., 11+[1] p.; 9+[1] p. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, az egyik sérült borítóval.
23936.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23937.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
British Association for the Advancement of Science. Report of the Annual Meeting, 1936. Blackpool, September 9-16. London, 1936, Office of the British Association. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
23938.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Iwan Bloch: Das Sexualleben unserer Zeit in seinen Beziehungen zur modernen Kultur. Berlin, 1905, Louis Marcus. Kiadói egészvászon-kötés, régi könyvtári címkével és bélyegzéssel.
23939.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Megyeri János-Török László-Wéber Mihály: Állattan I-II. kötet - 1.: Általános állattan, 2.: Állatrendszertan. Tankönyvkiadó, 1954. 846p, 757p, XVI. t. Kiadói félvászon kötésben
23940.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dr. Romsauer Lajos: Ábrázoló geometria. 1-2 kötet Bp., 1930, Franklin-Társulat, IX+284 p. IX., 234p., Egészvászon-kötésben
23941.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF