Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 143

23978.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23979.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23980.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23981.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23982.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
1916 Meteorologische Zeitschrift. Herausgegeben im Auftrage der k. k. Österreichischen Gesellschaft für Meteorologie und der Deutschen Meteorologischen Gesellschaft. Redigiert von Dr. J. von Hann und Dr. R. Süring. XXXIII. Jahrgang. Braunschweig, 1916, Friedr. Vieweg &amp; Sohn, XIII+(3)+560 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a hátsó kötéstáblán sarokhiánnyal, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
23983.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23984.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Budapest székes főváros vegyészeti és tápszervizsgáló intézetének évkönyve. 1895. Szerk.: Balló Mátyás. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 274 p.+ 5 (fekete-fehér fotók) t. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, néhány foltos lappal, intézményi bélyegzőkkel.
23985.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Zieler, Karl: Lehrbuch und Atlas der Haut- und Geschlechtskrankheiten für praktische Ärzte und Studierende. Berlin-Wien, 1924, Urban &amp; Schwarzenberg, XIV+[2]+556 p.+ 169 (színes) t. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, részben összeragadt táblákkal.
23986.

Zieler, Karl: Lehrbuch und Atlas der Haut- und Geschlechtskrankheiten für praktische Ärzte und Studierende. Berlin-Wien, 1924, Urban & Schwarzenberg, XIV+[2]+556 p.+ 169 (színes) t. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, részben összeragadt táblákkal.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23987.

Available for bidding
400 HUF
1,08
1,25
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600
23988.

Available for bidding
100 HUF
0,27
0,31
Minimum bid:
100 HUF
100 200 300

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF