Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 143

23966.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Gyürki László: A körmendi szemorvos. Batthyány Boldog László. A szerző, Gyürki László (1932-2025) plébános, tanár, a teológia doktora által dedikált példány. Körmend, 2004, Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány, 94 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
23967.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
23968.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
3 db ornitológiai témájú kiadvány: Kelemen Attila: Madaras könyv; dr. Keve András: Magyaroszág Madarainak névjegyzéke; Renate és Siegfried Schön: Nesztelen szárnyakon,
23969.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
23970.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23971.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Törő Imre: Szövettan. Debrecen, 1948, Tudományegyetemi Nyomda, VIII+350 p.+ 30 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, helyenként a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
23972.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23973.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23974.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Smith, Edward: A tápszerek. Ford.: Hőgyes Endre. Átvizsgálta: Fodor József. Bp., 1977, K. M. Természettudománmyi Társulat, XIV+2+443 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
23975.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23976.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
23977.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF