Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 143

23942.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Max Mezger - Franz Boerner: Das Nieverlorene Paradies. Berlin-Darmstadt,1956., Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
23943.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23944.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
23945.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Pogány Béla: A fény. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921., Pantheon, 1 t + 366+2 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.
23946.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Urbán János: Fölszakadnak a felhők. DEDIKÁLT! Szubotica, 1958, Minerva. Kiadói foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
23947.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Burwinkel, [Oscar]: La kormalsanoj iliaj kauzoj kaj kontraubatalo. Priskribo populara de - - . Berlin, 1909, Esperanto Verlag Möller &amp; Borel, 39+(1) p. Eszperantó nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal.
23948.

Burwinkel, [Oscar]: La kormalsanoj iliaj kauzoj kaj kontraubatalo. Priskribo populara de - - . Berlin, 1909, Esperanto Verlag Möller & Borel, 39+(1) p. Eszperantó nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dr. Hárdi István: Elmekórtan Kézirat. Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp. 1967. Tankönyvkiadó Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
23949.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
A diabeteses láb korszerű ellátása. Szerk.: Daróczy Judit. Bp., 2004, Dictum. Kiadói papírkötés.
23950.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Talman, Charles Fitzhugh: A levegő birodalma. Ford.: Ballenegger Róbertné. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+311 p.+18 t. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
23951.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Danielné Lengyel Laura: Magyar testőrök Bécsben. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1937.], Dante, (Arany János-ny.), 150+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
23952.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Ford.: Detre László. Entz Béla bevezetésével. Magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Győry Tibor és Bálint Nagy István. Bp., én. Könyvbarátok Szövetsége. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen címkével.
23953.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF