Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 143
3410749
23954
524
Books: Natural sciences, Medicine
Buzágh Aladár: A kolloidok természettudományi jelentősége. Bp., 1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+212 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az első 2 lap felső részén kis hiánnyal, sérüléssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3441787
23955
524
Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE, 43p. Papírborító elvált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3460872
23956
524
Dr. Böhm Boleslaw: Adatok a lengyel-magyar Kárpátok kőolajgeológiájához. Térképpel és szelvényekkel. Bp., 1914, M. Kir. Földtani Intézet. 34 p. + 1 kihajtható térképmelléklet. Kiadói sérült papírkötés, volt könyvtári példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3461698
23957
524
Dan, J,, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky, Z, Raz: The soils and soil associations map of Israel. Jerusalem, 1962. Hebrew University. 25 p + 2 t. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494727
23958
524
2 db könyv: Öveges József: Kísérletezzünk és gondolkozzunk! (500 fizikai kísérlet.) Bp., 1960, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, fakó gerinccel. + Kubinszky Ernő - Szél György: A kutya. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3496453
23959
524
Insel-Bücherei 2 kötete: Willi Harwerth: Das kleine Pilzbuch. + Jakob Hübner: Das kleine Buch der Nachtfalter. Leipzig, 1956/é.n., Insel-Verlag. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik kötet sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
2815887
23960
524
15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3482104
23961
524
Michael Greger - Gene Stone: How no to die. London, 2018, Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3492548
23962
524
Zeddies, Adolf: Die Auosuggestion im Sienste der Selbsterziehung. Bad Homburg, 1939, Siemens-Verlag. Félvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3492561
23963
524
Palla-Örkény-Pap-Székely-Vörösházy: Nymphia medicis. Bp., 1962, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3492631
23964
524
Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1909. 56p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3492696
23965
524
Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1908. 230p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house