Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 143

Dr. Howard L. O.: A házi légy életmódja, fertőző betegségeket terjesztő szerepe és irtásának módja. Bp., 1917, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
23906.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
23907.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1905 Természettudományi Közlönyv XXXVII. köt: 425-436. füzet és LXXVII-LXXX. pótfüzet. Wartha Vincze közreműködésével szerk. Csopey László és Paszlavszky József. Bp., 1905, K. M. Természettudományi Társulat, XVI+784+4+192 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
23908.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+1+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel (felsőpulai Bertalanffy Viktor.)
23909.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23910.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fröhner, Eugen: Lehrbuch der Arzneimittellehre für Tierärzte. Stuttgart, 1903, Ferdinand Enke, XVI+544 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
23911.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fröhner, Eugen: Lehrbuch der Arzneiverordnungslehre für Tierärzte. Stuttgart, 1904, Ferdinand Enke, VIII+406+(4) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, részben kissé fakó borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
23912.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Udvardy Miklós: Dinamikus állatföldrajz. A szárazföldi állatok elterjedése. Bp., 1983, Tankönyvkiadó, 496 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
23913.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23914.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Gaál István: Ismerkedés a természettel. DEDIKÁLT! Maderspach Viola rajzaival. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23915.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3 db angol nyelvű matematikai kiadvány: The American Mathematical Monthly Vol. 73. No. 4. April 1966. + Journal of the London Mathematical Society. Second Series. Vol. 30. Part 1. August 1984. + Journal of Graph Theory Vol. 8. No. 2. Summer 1984. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
23916.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23917.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF