Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 143

Hajós, Andor: Komplexe Hydride und ihre Anwendung in der organischen Chemie. A szerző, Dr. Hajós Andor által tanára, Dr. Ujhelyi Sándor részére DEDIKÁLT példány! Organisch-präparative Methoden. Band 4. Berlin, 1966, VEB Deutscher Verlag der Wissenscahften, XII+2+573 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
23858.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Buzár Ágota (szerk.): 220 év kincsei. A Magyar Természettudományi Múzeum gyűjteményei. Budapest, 2022, Magyar Természettudományi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés
23859.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Baranya vármegyének orvosi helyirata. H.n., é.n. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
23860.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gary S. Becker: Válogatás Gary S. Becker írásaiból. A Rajk László Szakkollégium által alapított Neumann János Díj 2004. évi kitüntettjének tiszteletére. Bp., 2004, Szakkollégiumi Füzetek 37. Gary S. Becker (1930-2014) amerikai Nobel-díjas közgazdász. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésekkel.
23861.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Darwin, [Charles]: Egy természettudós utazása a Föld körül. Ford.: Fülöp Zsigmond. Világkönyvtár. Bp., 1913, Révai, [4]+299+[5] p.; [4]+309+[3] p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23862.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Torday Ferenc: Orvosi műszótár. Sajtó alá rendezte Barabás Zoltán. Budapest, 1948. Novák Rudolf és Társa (Hungária Hírlapnyomda Rt.) 537 + [1] p. Torday Ferenc (1871-1942) gyermekorvos latin-magyar orvosi műszótára tíz év kutatómunkájának eredménye. A mű első kiadása 1941-ben jelent meg, példányunk a munka második, bővített kiadásából való. kiadói félvászon kötésben.
23863.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
R. Brauns: Mineralogie. Sammlung Göschen Band 29. Leipzig, 1897, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung, 128+4 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
23864.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Goldziher Károly (1881-1955) matematikus által DEDIKÁLT 3 db német nyelvű különlenyomat.
23865.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hände und was sie sagen. 64 Bilder eingeleitet und erläutert von Adolf Koelsch. Zürich-Leipzig, Orell Füssli Verlag. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23866.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Pávay Elek: A budai márga ásatag Tüskönczei (Német-Magyar kétnyelvű). Bp., 1874, nincs kiadó. Félvászon kötésben
23867.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabályzat az egyetemi gyógyszerészképzésről. Bp., 1940, Királyi Magyar egyetemi nyomda. Kiadói tűzött papírkötésben
23868.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Veress István: Bichonok. Máltai, bolognai, havannai. Bichon frisé ... és a többiek. Bp., 2002, Saxum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23869.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF