Available for bidding
23858.
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Hajós, Andor: Komplexe Hydride und ihre Anwendung in der organischen Chemie. A szerző, Dr. Hajós Andor által tanára, Dr. Ujhelyi Sándor részére DEDIKÁLT példány! Organisch-präparative Methoden. Band 4. Berlin, 1966, VEB Deutscher Verlag der Wissenscahften, XII+2+573 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |