Books: Natural sciences, Medicine Number of items: 143
3457286
23918
524
2200
Books: Natural sciences, Medicine
Bodon Károly: A szív és a vérkeringés betegségei és azok gyógyítása. Orvosoknak és orvostanhallgatóknak. Bp., 1934. Félvászon kötés, foltos lapok, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3462221
23919
524
2200
Bárdossy György: Karsztbauxitok (Bauxittelepek karbonátos kőzeteken). Bp., 1977, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3457333
23920
524
Vizy Béla: Bauxitkutatás Magyarországon. Bp., 1999, Magyar Alumíniumipari Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459390
23921
524
Reumatológia. Szerk. Gömör Béla, Bálint Géza. Bp., 1989, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés, néhány oldalon aláhúzásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459468
23922
524
Magyar Imre: Belbetegségek elkülönítő diagnózisa. Bp., 1961, Medicina. Kissé sérült kiadói egészvászon-kötés, aláhúzásokkal, névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3459482
23923
524
Dr. Móczár László: Kis állathatározó. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3460403
23924
524
1938 Földtani Közlöny 1938. évi teljes évfolyam egybekötve. Szerk.: Dr. Papp Ferenc - Dr. Kulhay Gyula. Budapest, 1938, Magyarhoni Földtani Társulat. Egészoldalas és kihajtható kőnyomatú táblákkal. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3475704
23925
524
Hankó Béla: A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp., [1927], Athenaeum, 186+[2] p.+ 1 t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül jó állapotban, ex libris-szel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3475739
23926
524
Kromayer, [Ernst] - Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., [1926], Novák Rudolf és Társa, 204 p. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, foltos borítóval, szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal, ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476198
23927
524
Küst, Diedrich - Schaetz, Franz: Fortpflanzungsstörungen der Haustiere. Stuttgart, 1949, Ferdinand Enke, XI+[1]+207+[1] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a szövegben aláhúzásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476341
23928
524
Bolz, Walther: Lehrbuch der allgemeinen Chirurgie für Tierärzte und Studierende. Stuttgart, 1951, Ferdinand Enke, XVI+498+[2] p. Szövegközti fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476425
23929
524
Hummel, [Christian August]: Handbuch der Erdkunde. Ein Hausbuch des geographischen Wissens. 1. Band. Leipzig, 1876, J. M. Gebhardt, X+624 p. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house