Available for bidding
23934.
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1 400 HUF
2 db könyv: Artur Fürst - Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Ford. és átdolgozta: Fülöp Zsigmond. [Bp., 1937], Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ex libris-szel. + Az állatok gyűjtése. Szerk.: Móczár László, Kaszab Zoltán, Soós Árpád. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 5000 példányban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |