Books: Other rarities Number of items: 503
3488488
24573
522
Vékey Károly: Horatius. Szemelvények Q. Horatius Flaccus műveiből. Bp., 1942, Szent István-Társulat. Félvászon kötés, ráragasztott eredeti borító, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488736
24574
522
Fodor András: Pünkösdi hírnök. Válogatott versek 1944-1987. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1989, Magvető, 731+[5] p. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488787
24575
522
Fodor András: Szülöttem föld. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 390+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488880
24576
522
Szabó Dezső: Az elsodort falu. I-III. köt. Szabó Dezső művei. Bp., é.n. (cca 1930), Genius. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé kopott gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488912
24577
522
Tormay Cécile: Bujdosó könyv I. kötet. Feljegyzések 1918-1919-ből. Bp., 2003, Gede Testvérek Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488968
24578
522
Tersánszky J. Jenő: Jámbor Óska. Bp., 1924, Pallas. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3489226
24579
522
Fónay Jenő: Az Ősz rabságában. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Szerzői. Kiadói papírkötés, karcos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3489239
24580
522
Szénási Sándor Iván: Ifjú álmok Niniviéje. Versek. A borítót tervezte és az illusztrációkat készítette: Bartos Ildikó grafikus. A szerző, Szénási Sándor Iván és a grafikus Bartos Ildikó által ALÁÍRT példány! Bp., 1996., Krúdy Gyula Irodalmi Kör. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491717
24581
522
Északi csillagok. Finn rokonaink költészete. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Kodolányi János és Kepes Géza. Nemzeti Könyvtár VI. évfolyam 118-119. szám. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492160
24582
522
Keresztes Lajos: Messiások sorsa. - - versei. (Orosháza), 1930, szerzői kiadás (Orosházi Friss Ujság-ny.), 52+[4] p. A borító Rajki József munkája. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492468
24583
522
1997 Jubileumi díszelőadás Szörényi Éva 65-ik színművészi évfordulója. Programfüzet, 22 p. Szörényi Éva (1917-2009) színésznő által DEDIKÁLT példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492970
24584
522
Ráth-Végh István: A szerelem regényes életrajza. Bp., 1941., Cserépfalvi, 250+3 p. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house