Number of items: 503

Vékey Károly: Horatius. Szemelvények Q. Horatius Flaccus műveiből. Bp., 1942, Szent István-Társulat. Félvászon kötés, ráragasztott eredeti borító, kopottas állapotban.
24573.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fodor András: Pünkösdi hírnök. Válogatott versek 1944-1987. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1989, Magvető, 731+[5] p. Kiadói egészvászon-kötés.
24574.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fodor András: Szülöttem föld. A szerző, Fodor András (1929-1997) Kossuth-díjas költő, esszéíró, könyvtáros által dedikált példány. Bp., 1990, Szépirodalmi Könyvkiadó, 390+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24575.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szabó Dezső: Az elsodort falu. I-III. köt. Szabó Dezső művei. Bp., é.n. (cca 1930), Genius. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé kopott gerinccel.
24576.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tormay Cécile: Bujdosó könyv I. kötet. Feljegyzések 1918-1919-ből. Bp., 2003, Gede Testvérek Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24577.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Tersánszky J. Jenő: Jámbor Óska. Bp., 1924, Pallas. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
24578.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fónay Jenő: Az Ősz rabságában. DEDIKÁLT! Bp., 1991, Szerzői. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
24579.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szénási Sándor Iván: Ifjú álmok Niniviéje. Versek. A borítót tervezte és az illusztrációkat készítette: Bartos Ildikó grafikus. A szerző, Szénási Sándor Iván és a grafikus Bartos Ildikó által ALÁÍRT példány! Bp., 1996., Krúdy Gyula Irodalmi Kör. Kiadói papírkötés.
24580.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Északi csillagok. Finn rokonaink költészete. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: Kodolányi János és Kepes Géza. Nemzeti Könyvtár VI. évfolyam 118-119. szám. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
24581.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Keresztes Lajos: Messiások sorsa. - - versei. (Orosháza), 1930, szerzői kiadás (Orosházi Friss Ujság-ny.), 52+[4] p. A borító Rajki József munkája. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka!
24582.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1997 Jubileumi díszelőadás Szörényi Éva 65-ik színművészi évfordulója. Programfüzet, 22 p. Szörényi Éva (1917-2009) színésznő által DEDIKÁLT példány.
24583.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ráth-Végh István: A szerelem regényes életrajza. Bp., 1941., Cserépfalvi, 250+3 p. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
24584.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events