Books: Other rarities Number of items: 503
3490220
24489
522
Faber György: A magyar gazdatiszti kar válsága. gróf Hunyady Ferenc előszavával. Kaposvár, 1932. Szabó Lipót. 93 (10)p. Kiadói enyhén sérült papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3490227
24490
522
Ember János . Az apró emberek tudománya. Bp., 1902 Lampel (191 l.) Félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3491562
24491
522
Anóka Eszter: Ostrom békében. + Üzenet. (Versek.) DEDIKÁLTAK! Bp., 1988-1990, Magvető - Tinódi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3504279
24492
522
P. Müller Péter: A magyar dráma az ezredfordulón. 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3504500
24493
522
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc rajzaival. H.n., é.n., Biró family. 62 p + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3505406
24494
522
Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. + Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3505459
24495
522
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Gyűjtötte és magyarázta: - -. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Bp.,1935,Singer és Wolfner, 768 p. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3505912
24496
522
Magyar Tud. Akadémiai almanach polgári és csillagászati naptárral MCMXV-re. Bp., 1915, MTA, 299+[1] p. Hozzákötve: A Magyar Tudományos Akadémia alapszabályai és ügyrendje 1915. Bp., 1914, MTA, 170+[2] p. Egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3507160
24497
522
Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában: Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.; Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.; Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája. Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3507409
24498
522
Fekete István: Szerelmem. Vál.: Nagy Alexandra. Bp.,én.,Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3508658
24499
522
Tények és tanúk sorozat 6 kötete: Almásy Pál: Sopronkőhidai napló.; Gallyas Ferenc: Hősi halálom után.; Schifferné Szakasits Klára: Fent és lent 1945-1950.; Reviczky Ádám: Vesztes háborúk - megnyert csaták.; Boldizsár Iván: Don - Buda - Párizs.; Kádár Gyula: A Ludovikától Sopronkőhidáig I-II. Bp., 1983-1987, Magvető. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3509503
24500
522
Rita Monaldi - Francesco Sorti: Imprimatur. Ford.: Todero Anna. Bp., 2010, Nyitott Könyvműhely, 574+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house