Number of items: 503

Faber György: A magyar gazdatiszti kar válsága. gróf Hunyady Ferenc előszavával. Kaposvár, 1932. Szabó Lipót. 93 (10)p. Kiadói enyhén sérült papírkötésben
24489.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ember János. Az apró emberek tudománya. Bp., 1902 Lampel (191 l.) Félvászon kötésben
24490.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Anóka Eszter: Ostrom békében. + Üzenet. (Versek.) DEDIKÁLTAK! Bp., 1988-1990, Magvető - Tinódi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötés.
24491.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
P. Müller Péter: A magyar dráma az ezredfordulón. 2014, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24492.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc rajzaival. H.n., é.n., Biró family. 62 p + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés
24493.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. +  Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
24494.

Szemelvények Titus Livius történeti munkájából a gimnázium V. osztálya számára. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta Dr. Márkus Jenő. Bibliotheca Discipulorum. Latin nyelv és irodalom 31. sz. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 144 p. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel és aláhúzásokkal. +
Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk. és magyarázatokkal ellátták: Édes Jenő és vitéz Esztergomy Ferenc. Bp., én. (1931), Franklin, 137+3 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Gyűjtötte és magyarázta: - -. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Bp.,1935,Singer és Wolfner, 768 p. Kiadói egészvászon-kötés.
24495.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Magyar Tud. Akadémiai almanach polgári és csillagászati naptárral MCMXV-re. Bp., 1915, MTA, 299+[1] p. Hozzákötve: A Magyar Tudományos Akadémia alapszabályai és ügyrendje 1915. Bp., 1914, MTA, 170+[2] p. Egészvászon-kötésben, viseltes borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
24496.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában:  Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.; Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.; Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája.  Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.
24497.

Nemzeti Könyvtár 3 száma (65., 120., 121.), 1848-49-es témában:
Sz. Gy: Tüzér voltam 48-.ban. (Egy honvéd-köztüzér élete 1848/49-ben.) A szövegrajzok és a borító Dongó György munkája.;
Hidvégi Jenő: Bem apó. A szövegrajzok és a borító Fáy Dezső munkája.;
Solymossy Péter: Tavaszi szél. 1848 a magyar sajtó tükrében. A borítólap Fáy Dezső munkája.
Bp.,én.-1944 ,Stádium, 80 p.; 61+3 p.;63+1 p. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Fekete István: Szerelmem. Vál.: Nagy Alexandra. Bp.,én.,Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés.
24498.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Tények és tanúk sorozat 6 kötete: Almásy Pál: Sopronkőhidai napló.; Gallyas Ferenc: Hősi halálom után.; Schifferné Szakasits Klára: Fent és lent 1945-1950.; Reviczky Ádám: Vesztes háborúk - megnyert csaták.; Boldizsár Iván: Don - Buda - Párizs.; Kádár Gyula: A Ludovikától Sopronkőhidáig I-II. Bp., 1983-1987, Magvető. Kiadói papírkötés, változó állapotban, részben foltos.
24499.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Rita Monaldi - Francesco Sorti: Imprimatur. Ford.: Todero Anna. Bp., 2010, Nyitott Könyvműhely, 574+[2] p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24500.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events