Number of items: 503

24321.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24322.

Bolanden Konrád 2 műve:
Kisebb munkák. A régi isten, Az uj isten, Államveszélyesek, A basa, Orosz szellem, Vakoló vagy kereszt.;
Német szellem. Bp.,én.,Dvorzsák János. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24323.

Bolanden Konrád 2 műve:
A feketék és vörösek I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Róka József.;
Soványok és kövérek. Elbeszélés a parasztlázadás idejéből. Ford.: Róka József.;
Bp.,én.,Dvorzsák János, 248+242+2 p.; 151+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az első kötet kissé sérült, laza kötéssel, néhány kijáró lappal.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Bolanden Konrád 2 műve: A nász-út. Történeti regény a XVI-ik századból. I-II. köt. [Egykötetben.] Ford.: Rázel József.;  Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.; Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.
24324.

Bolanden Konrád 2 műve:
Haladás. Kulturtörténelmi korrajz.;
Bp.,én.,Dvorzsák János,172+2+180+2 p.; 292+4 p.
Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Balogh Zoltán költeményei. Bécs, 1863. Sommer Lipót. 320p. Néhány korabeli ceruzás bejegyzéssel. Korabeli vaknyomott egészvászon kötésben. Ritka!
24325.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Móricz Pál: A rejtelmes Alföld. Elbeszélések, rajzok. [Bp.], 1926 Szerzői kiadás,(Tahitófalu, Sylvester-ny.), 240 p. Első kiadás. Kiadói, illusztrált papírkötésben Tipary Dezső rajzával.
24326.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hegyháti (Albert István): Az élet csalódás. Történeti regény a Hóra lázadás korából. Pécs, 1902. Taizs József. 219p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka.
24327.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Sághy Gyula: Kulák Golgota. Hunyad., 2012, Hunyad Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (0320./4000) példány. Sághy Gyula és Hunyad Simon Péter dedikációjával
24328.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Moldvai gyűjtés. Gyűjtötte és lejegyezte: Veress Sándor. Szerk.: Berlász Melinda-Szalay Olga. Magyar Népköltési Gyűjtemény XVI. kötet. Kiadja Magyar Néprajzi Társaság. Bp.,1989, Múzsák Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. ceruzás aláhúzások, egy lap kijár
24329.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Vegyes könyv tétel részben zenetörténet Vasi szemlék, Kodály zenepedagógiai munkák, stb
24330.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Egy nagy ládányi nagyrészt néprajzi és zenetörténeti témájú könyv, különlenyomat.
24331.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Regéczy József: A népiskolai felügyeletről, Tanulmány. Eger, 1886. Szerzői. 172 (1) p. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel. Ritka!
24332.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events