Number of items: 503

Janka Sándor válogatott művei. I-II. köt. [Egybekötve.] I.: Elbeszélések. II.: Színmű s kisebb költemények. Munkács, 1891, Farkas Kálmán-ny., 166+[2] p.; 158+[2] p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapokkal, egy sérült lappal.
24309.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Inoue Jaszusi: Szamuráj csatazászló. Ford. Tóth Andrea. [Bp., 2006, Szenzár.] Kiadói papírkötés, bontatlan fóliában.
24310.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dönczy Lukács Ödön: Székesfehérvári karikatura-album. Rajzolta és és linoleumba metszette: - - . [Székesfehérvár], é.n. (cca 1930), Eisler Adolf, 133 sztl. lev. Egészoldalas linómetszetekkel. Zsinórfűzéses egészvászon-kötésben, sérült, levált gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, a kötet elején több lapon lapszéli szakadással. Ritka!
24311.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Lelkes Nándor József: Letűnt világ dalokban. A szerző által Kontra Aladár országgyűlési képviselő részére dedikált példány: ,,Kontra Aladár urnak, a budai választó kerület népszerű képviselőjének igaz tisztelettel és megbecsüléssel - a szerző". Veszprém, [1930], Pósa Endre, 62+[2] p. A borító Kacziány Aladár munkája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az utolsó lap sérült, a hátsó borító hiányzik.
24312.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Thomas Mann 3 műve: József és testvérei 1-3. köt. Ford.: Sárközi Gábor, Káldor György.; A Buddenbrook ház. Egy család alkonya. Ford.: Lányi Viktor. [Bp., ], én.-2003, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;  Thomas Mann: Ének a kisgyermekről. Ford.: Hegedűs Géza. Szerk.: Pilinszky János. Gesang vom Kindchen. Bp., 1997, Édesvíz. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
24313.

Thomas Mann 3 műve:
József és testvérei 1-3. köt. Ford.: Sárközi Gábor, Káldor György.;
A Buddenbrook ház. Egy család alkonya. Ford.: Lányi Viktor.
[Bp., ], én.-2003, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
Thomas Mann: Ének a kisgyermekről. Ford.: Hegedűs Géza. Szerk.: Pilinszky János. Gesang vom Kindchen. Bp., 1997, Édesvíz. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Füssy Tamás: Családi olvasmányok. 1-2. [Egybekötve.] Szerk.: Füssy Tamás. Bp., 1867-1868, Szent-István-Társulat, (Emich Gusztáv-ny.), 246+2+; 239+1 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, foltos lapokkal.
24314.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Krasznahorkai László: Az urgai fogoly. Bp., 2017, Magvető. 2. kiadás. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24315.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Decimus Junius Juvenalis Satirái. Magyarra fordította és jegyzetekkel felvilágosította: Dr. Barna Ignácz. Decimi Junii Juvenalis Satirae. In Hungaricum Convertit et Notius Illustravit Dr. Ignatius Barna. Bp., 1876, Tettey Nándor, (Weiszmann Testvérek-ny.),237+3 p. Kétnyelvű: latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, foltos címlappal, névbélyegzésekkel, egy javított lappal (9/10.)
24316.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Szvetlana Alekszijevics 2 műve: Fiúk cinkkoporsóban. Ford.: Enyedy György, M. Nagy Miklós.; Utolsó tanúk. Gyermekként a második világháborúban. Ford.: M. Nagy Miklós.; Elhordott múltjaink. Ford.: Iván Ildikó. Bp., 2017., Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban.
24317.

Szvetlana Alekszijevics 2 műve:
Fiúk cinkkoporsóban. Ford.: Enyedy György, M. Nagy Miklós.;
Utolsó tanúk. Gyermekként a második világháborúban. Ford.: M. Nagy Miklós.;
Elhordott múltjaink. Ford.: Iván Ildikó. Bp., 2017., Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítókban.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
24318.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Verne Gyula: Két évi vakáció. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1900, Franklin-Társulat, 432 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a címlap tetején kivágásból eredő hiánnyal, néhány kijáró lappal.
24319.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
24320.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events