Number of items: 503

Hoványi-Apponyi-Apáthy: Könyvnélküli katekizmus - Katholikus lelkészek használatára. Bp., 1982 kopott félvászon kötés + Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés, gazdagon illusztrált.
24477.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gy. Czikle Valéria: Triolettek. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Magyar Irodalmi Társaságok Országos Szövetsége, 116+6 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerinc kissé elvált a borítótól, néhány aláírással.
24478.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Zbigniew Herbert: Labirintus a tengerparton. Európa Könyvkiadó, 2003. Kiadói papírkötés, volt könyvtári könyv
24479.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
24480.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
24481.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. Budapest, 1908. Lampel R. - Wodianer F. és Fiai (Franklin-Társulat ny.) 267 + [1] p. Gábor Ignác (1868-1945) műfordító, szerkesztő verstani munkái a korban élénk vitát váltottak ki. Ezen első, összehasonlító jellegű verstani munkáját két évtizedenként újabbak követték. Fűzve, ragasztott gerincű, enyhén foltos kiadói borítóban.
24482.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Mozsáry Gábor 2 db könyve: Mozsáry Gábor: Föld alatti vizek mélyén. Búvár-barlangkutató kalandozások Kárpát-medencei barlangokban. Dabas, 2002, Ráció kiadó. Kiadói papírkötésben; Kessler Hubert, Mozsáry Gábor: Barlangok útjain, vizein. Bp., 1985, Mezőgatdasági kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben
24483.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Weöres Sándor Színház (Szombathely). Szerk. Barták Balázs. Szombathely, 2009, Weöres Sándor Színház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
24484.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Határ Győző: Köpönyeg sors. Iulianosz ifjúsága. I-II. kötet. Lélekrajzi regény. A Nagyságos Elköltözöttek Lelkei éteri beszélgetéséből kiszűrte a Megváltó és Halhatatlan Isteneknek odafenn és tinéktek itt alant elébocsátja epitomátora, Határ Győző. Szombathely, 1997, Életünk-Faludi Ferenc Alapítvány Szombathely. Kiadói papírkötés.
24485.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és a Szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. [Bp., 1940], Singer és Wolfner, 71+[1] p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. + Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Szász Endre rajzaival. Bp., 1957, Európa, 313+[3] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
24486.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Fénycsóva lobbant. Antológia a fényről. 2012, Liget Műhely Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24487.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vörösmarty Mihály: Gondolatok a könyvtárban. 1920, Amicus. Megjelent 300 példányban. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
24488.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events