Number of items: 503

David-Neel, Alexandra: Mágusok között Tibetben. Ford.: Vajay Erzsébet. 2004, GEOPEN. Kiadói papírkötés.
24453.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Szabó Bogár Imre - Tellinger István: A mindenség átvérzése. Versképes könyv. Miskolc, 2002, Bíbor Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrált kötet, Tellinger István grafikusművész festményeivel. 133p. Kiadói kartonált papírkötés.
24454.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Lirai szemelvények. Latin költők műveiből. Gimnáziumok V. osztálya számára. Szerk.: Dr. Antal Imre és Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1939., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 168 p. Átkötött félvászon-kötés.;   Latin szöveggyűjtemény a klasszikusokból. Összeáll.: vitéz Rédei Gerő. Eger, 1929, Egri Nyomda, 111 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, amatőr módon javított kötéssel.;   Szemelvények Quintus Horatius Flaccus költeményeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta Dr. Antal Imre, és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1942., Athenaeum, 130 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, amatőr módon javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
24455.

Lirai szemelvények. Latin költők műveiből. Gimnáziumok V. osztálya számára. Szerk.: Dr. Antal Imre és Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1939., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 168 p. Átkötött félvászon-kötés.;

Latin szöveggyűjtemény a klasszikusokból. Összeáll.: vitéz Rédei Gerő. Eger, 1929, Egri Nyomda, 111 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, amatőr módon javított kötéssel.;

Szemelvények Quintus Horatius Flaccus költeményeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta Dr. Antal Imre, és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1942., Athenaeum, 130 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, amatőr módon javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 (címkép) t.+ LXXXIII+167 p.+ 4 (hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
24456.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Kepes András: A boldog hülye és az okos depressziós. ALÁÍRT! 2020, Open Books. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24457.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Závada Pál: Természetes fény. Bp.,2014,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
24458.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
24459.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
24460.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Gyermektáncok Szerk.: Sz. Szentpál Mária. Bp., 1949, Egyetemi Nyomda. 171p. Kiadói kissé sérült papírkötésben
24461.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. 150p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, gerincen apró sérüléssel
24462.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szentkuthy Miklós: Euridiké nyomában. Szent Orpheus Breviáriumának töredékben maradt V. kötete. A szöveget gondozta, sajtó alá rendezte: Tompa Mária. A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány, dátumozott példány. Bp.,1993., Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
24463.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
24464.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events