Lirai szemelvények. Latin költők műveiből. Gimnáziumok V. osztálya számára. Szerk.: Dr. Antal Imre és Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1939., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 168 p. Átkötött félvászon-kötés.;
Latin szöveggyűjtemény a klasszikusokból. Összeáll.: vitéz Rédei Gerő. Eger, 1929, Egri Nyomda, 111 p. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban, amatőr módon javított kötéssel.;
Szemelvények Quintus Horatius Flaccus költeményeiből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VIII. osztálya számára. Magyarázta Dr. Antal Imre, és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1942., Athenaeum, 130 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, amatőr módon javított gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 (címkép) t.+ LXXXIII+167 p.+ 4 (hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. 150p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, gerincen apró sérüléssel
Szentkuthy Miklós: Euridiké nyomában. Szent Orpheus Breviáriumának töredékben maradt V. kötete. A szöveget gondozta, sajtó alá rendezte: Tompa Mária. A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány, dátumozott példány. Bp.,1993., Magvető. Első kiadás. Kiadói papírkötés.