Books: Other rarities Number of items: 503
3454664
24537
522
Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsiszerkezetek. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 328 p. második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3454667
24538
522
A modern bűnözés. Szerk.: Turcsányi Gyula. Az előszót írta: Dr. Váry Albert. I. köt. (Bp., 1929), Rozsnyai Károly, 414 p., Szövegközi képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, elvált borítóval, gerinc nélkül {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3455939
24539
522
Fejtő Ferenc: Érzelmes utazás. A képeket összegyűjtötte és válogatta: Relle Ágnes. Bp., 2008, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3463303
24540
522
Mario Vargas Llosa: Júlia néni és a tollnok. Szeretem a mostohámat. Bp., 1983-1999., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3463306
24541
522
Donatien Alphonse François de Sade márki (1740-1814) franca író, az erotikus/pornográf irodalom úttörőjének 2 műve: Justine avagy az erény meghurcoltatása. Ford. és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés.; Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3466839
24542
522
dr. Urbán László szerk.: Lókötők. Bp., 1996, Mustang, papírkötés, a szerkesztő által dedikált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466975
24543
522
Sághy Gyula: A kiscsillag is lehet üstökös. A méltatlanul feledésbe merült Palágyi Lajos (1876-1932) színész, rendező, színigazgató portréja. (DEDIKÁLT). Bp., 2012, Palágyi Mária (Magánkiadás). Kiadói papírkötés. Számozott (57./1000) példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467780
24544
522
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, réz kapoccsal. Kísérő tanulmány nélkül. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468147
24545
522
Vándor Iván: Balassa Bálint szerelmei Bp., 1917. Athenaeum. 134 l. 1 sztl.lev szövegközti rajzos könyvdíszekkel, amelyek Kónya Sándor munkái. Fűzve, kiadói, rajzos papírborítóban, amely Bálint János munkája. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468346
24546
522
Bernhard Roetzel: Der Gentleman. Handbuch der klassischen Herrenmode. Köln, 1999, Könemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3468516
24547
522
Finn-magyar szójegyzék. Szerk.: Szinnyei József. Finnugor kézikönyvek IV. Bp., 1926, Kókai Lajos (Hornyánszky-ny.), 130 p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3469135
24548
522
[Villon, Francois]: Villon Testamentuma. Ford.: Mészöly Dezső. [Bp.], 1946, Keresztes, 107 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón folttal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house