Number of items: 503

Ternai Zoltán: Korszerű gépkocsiszerkezetek. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 328 p. második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
24537.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A modern bűnözés. Szerk.: Turcsányi Gyula. Az előszót írta: Dr. Váry Albert. I. köt. (Bp., 1929), Rozsnyai Károly, 414 p., Szövegközi képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, elvált borítóval, gerinc nélkül
24538.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fejtő Ferenc: Érzelmes utazás. A képeket összegyűjtötte és válogatta: Relle Ágnes. Bp., 2008, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban.
24539.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mario Vargas Llosa: Júlia néni és a tollnok. Szeretem a mostohámat. Bp., 1983-1999., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24540.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Donatien Alphonse François de Sade márki (1740-1814) franca író, az erotikus/pornográf irodalom úttörőjének 2 műve: Justine avagy az erény meghurcoltatása. Ford. és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés.; Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés.
24541.

Donatien Alphonse François de Sade márki (1740-1814) franca író, az erotikus/pornográf irodalom úttörőjének 2 műve:
Justine avagy az erény meghurcoltatása. Ford. és az utószót írta: Vargyas Zoltán. Palásti Erzsébet rajzaival. Bp.,1989, Európa. Kiadói papírkötés.;
Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989, Pallas. Kiadói papírkötés.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
dr. Urbán László szerk.: Lókötők. Bp., 1996, Mustang, papírkötés, a szerkesztő által dedikált.
24542.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sághy Gyula: A kiscsillag is lehet üstökös. A méltatlanul feledésbe merült Palágyi Lajos (1876-1932) színész, rendező, színigazgató portréja. (DEDIKÁLT). Bp., 2012, Palágyi Mária (Magánkiadás). Kiadói papírkötés. Számozott (57./1000) példány.
24543.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, réz kapoccsal. Kísérő tanulmány nélkül.
24544.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Vándor Iván: Balassa Bálint szerelmei    Bp., 1917. Athenaeum. 134 l. 1 sztl.lev szövegközti rajzos könyvdíszekkel, amelyek Kónya Sándor munkái. Fűzve, kiadói, rajzos papírborítóban, amely Bálint János munkája.
24545.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bernhard Roetzel: Der Gentleman. Handbuch der klassischen Herrenmode. Köln, 1999, Könemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24546.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Finn-magyar szójegyzék. Szerk.: Szinnyei József. Finnugor kézikönyvek IV. Bp., 1926, Kókai Lajos (Hornyánszky-ny.), 130 p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval
24547.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
[Villon, Francois]: Villon Testamentuma. Ford.: Mészöly Dezső. [Bp.], 1946, Keresztes, 107 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón folttal.
24548.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events