Books: Other rarities Number of items: 503
3469220
24549
522
Márai Sándor: Műsoron kívül. [Bp., 1931], Pantheon, 263+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469372
24550
522
Kosztolányi Dezsőné Harmos Ilona: Burokban születtem. Memoár, novellák, portrék. 2003, Noran. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469388
24551
522
Világkönyvtár két kötete - Henri Bergson: A nevetéstanulmány [...]. 1913, Révai. + Strinberg: Történelmi miniatűrök. 1912, Révai. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469461
24552
522
Márai Sándor: Zendülők. Bp., 1945, Révai, 326+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469470
24553
522
Márai Sándor: A kassai polgárok. Bp., 1942, Révai, 250+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3469704
24554
522
Dr Bruce Fogle: A kutyatartás nagy kézikönyve. Nélkülözhetetlen gyakorlati útmutató a kutyák gondozásához és ápolásához. Bp., 1993, SubRosa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3470063
24555
522
Dr. Hiller Istáv: Dr. H. D. Wilckens, az erdészettudomány első professzora Magyarországon. Erdészeti és faipari egyetem tudományos közlemények. Sopron, 1983, Az Erdészeti és Faipari egyetem Közleményei. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3470422
24556
522
Antal Sándor: Jörru története. Novellák. Gyoma, 1913, Kner. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471880
24557
522
Vegyes DEDIKÁLT könyvtéttel, 5 db: Székely Dezső: Füstoszlopok. Versek. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Baranyi Ferenc összes szerelmes versei 1957-1991. Bp., 1991, MIXTUS Kft. Kiadói papírkötés.; Soós Zoltán: Gorombakovácsok. Bp., 1996., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.; A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. Szerk.: Doktor Elekné dr. Mikler Márta. hn.,én., Szerzői. Kiadói papírkötés.; Varjaas Endre: Új klapanciák a Senki Testámentomából. [Bp.], 1994, Belvárosi Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3472106
24558
522
Kodolányi János: Vízöntő. I-II. köt. Bp., [1948], Szőllősy, 275+(1) p.; 281+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos lapszélekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3472473
24559
522
Szekula Jenő: A fekete báró. Regény. Bp.,én.,Athenaeum, 158+2 p. Hozzákötve: Leonid Andrejev: A kormányzó. Bp., én., Athnaeum, 157+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3473984
24560
522
Ladányi Mihály. Bp., 1990, Téka. 496. számozott példány. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house