Number of items: 503

Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp.,[1939.], Révai, 210 p. 2. kiadás. Kiadói egésvászon-kötés-kötés.
24633.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
[Spányik Glicér (1783-1850)] Glycerius Spányik: Doctrina educationis, quam compendio exhibet. Buda, 1835, Typis Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae, XIV+251+(1) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24634.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Fekete István: Csend. Bp.,én., Szent Gellért Kiadó. Kiadói papírkötés.
24635.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Ifjúsági Színház kolligátum, 7 mű egy kötetben: Lőcsei Emma: A megzavart mulatság.; Gaal Mózes: Luca-napján.; A majálisi elnök.; A kegyenc.; A javíthatatlan.; Lőcsei Emma: A rokon.; Jó szív. Bp., é.n. (cca 1900), Stampfel. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, a fűzéstől elváló lapokkal, egy-két kijáró lappal.
24636.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
24637.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tornai József: Holdfogyatkozás. Rekviem L. E. halálára. A szerző, Tornai József (1927-2020) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Ister. Kiadói papírkötés.
24638.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Benamy Sándor: Rémtettek a sex és a téboly világából. 12 képpel. Bp., 1986, Epocha. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24639.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Ex librisszel. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
24640.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
24641.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bodoky Tamás: Túlkapások. Tényfeltáró újságírás. Göbölyös Soma-díj 2008. 2008, Elektromédia Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24642.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
24643.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jakab Ödön: Komédiák. (Elbeszélések.) Tull Ödön rajzaival. Bp.,1898.,Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 189+3 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
24644.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events