Bokor Malvin: A Szirányi-család. Regény az ifjúság számára. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 208+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 3. Szombathely, 1943, Martineum, 23+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. + Kovács Gábor: A kálvinista Róma. Szociográfiai vázlat. A Huszadik Század Könyvtára 63. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia, 53+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzővel.
Dieter Hanitzsch - Fritz Ludwig Schmucker: Fröhliche Bierwelt. Nürnberg, (2001), Verlag Hans Carl. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Locke, William John: Simon de Gex megtérése. Regény. Ford.: Reichard Piroska. Bp., [1928], Dick Manó, 362+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, a többi lap nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.
Burkhardt Riering: Schwäbische Pioniere. Von der Werkstatt zum Weltunternehmen. Biberach, 2012, BVD. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis sérüléssel.
Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.