https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 503

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Oláh Gábor: Heten vagyunk. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1
24645.

Oláh Gábor: Heten vagyunk. Bp., 1943, Turul. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bokor Malvin: A Szirányi-család. Regény az ifjúság számára. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 208+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
1
24646.

Bokor Malvin: A Szirányi-család. Regény az ifjúság számára. Bp., 1908, Szent István-Társulat, 208+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 3. Szombathely, 1943, Martineum, 23+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. + Kovács Gábor: A kálvinista Róma. Szociográfiai vázlat. A Huszadik Század Könyvtára 63. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia, 53+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzővel.
1
24647.

Kapossy János: Maulbertsch a szombathelyi püspöki palotában. Acta Savariensia 3. Szombathely, 1943, Martineum, 23+(1) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal. + Kovács Gábor: A kálvinista Róma. Szociográfiai vázlat. A Huszadik Század Könyvtára 63. Bp., 1917, Politzer Zsigmond és Fia, 53+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzővel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dieter Hanitzsch - Fritz Ludwig Schmucker: Fröhliche Bierwelt. Nürnberg, (2001), Verlag Hans Carl. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
24648.

Dieter Hanitzsch - Fritz Ludwig Schmucker: Fröhliche Bierwelt. Nürnberg, (2001), Verlag Hans Carl. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Locke, William John: Simon de Gex megtérése. Regény. Ford.: Reichard Piroska. Bp., [1928], Dick Manó, 362+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, a többi lap nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.
1
24649.

Locke, William John: Simon de Gex megtérése. Regény. Ford.: Reichard Piroska. Bp., [1928], Dick Manó, 362+(2) p. Egyetlen magyar kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, a többi lap nagyrészt jó állapotban, ex libris-szel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Doyle, Arthur Conan: Kettős. Alkalmilag kisérettel. Ford.: Adorján Sándor. Bp., é.n. [192?], Révai, 232 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1
24650.

Doyle, Arthur Conan: Kettős. Alkalmilag kisérettel. Ford.: Adorján Sándor. Bp., é.n. [192?], Révai, 232 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, javított gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Látos Sándor: Nádtetők alatt. A szerző által dedikált példány (,,Aradi Miklós kollegámnak Bp. 1956. jan. 20. Látos Sándor"). Bp., 1942, szerzői kiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
1
24651.

Látos Sándor: Nádtetők alatt. A szerző által dedikált példány (,,Aradi Miklós kollegámnak Bp. 1956. jan. 20. Látos Sándor"). Bp., 1942, szerzői kiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hans Sachs farsangi komédiái. Magyarra fordította Angyal Géza. Bp., 1923, Amicus. Kiadói enyhén sérült papírborító 103p.
1
24652.

Hans Sachs farsangi komédiái. Magyarra fordította Angyal Géza. Bp., 1923, Amicus. Kiadói enyhén sérült papírborító 103p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Burkhardt Riering: Schwäbische Pioniere. Von der Werkstatt zum Weltunternehmen. Biberach, 2012, BVD. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis sérüléssel.
1
24653.

Burkhardt Riering: Schwäbische Pioniere. Von der Werkstatt zum Weltunternehmen. Biberach, 2012, BVD. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső borítón kis sérüléssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Unamuno, Miguel de: Don Quijote és Sancho Panza élete. Ford.: Csejtei Dezső és Juhász Anikó. Csejtei Dezső utószavával. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
24654.

Unamuno, Miguel de: Don Quijote és Sancho Panza élete. Ford.: Csejtei Dezső és Juhász Anikó. Csejtei Dezső utószavával. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Fekete Gyula: Három regény. DEDIKÁLT! Bp.,1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
1
24655.

Fekete Gyula: Három regény. DEDIKÁLT! Bp.,1976, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.
1
24656.

Hű maradok hozzád. Lengyel szerelmes versek. Vál., és az előszót írta: Baranyi Ferenc. A szerkesztő, Baranyi Ferenc által DEDIKÁLT! hn., én., General Press. Kiadói plüss-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment