Number of items: 503

Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött foltos papírborítókkal.
24729.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24730.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Móra Ferenc: Aranykoporsó. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1940, Genius, 278+(2) p.; 345+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
24731.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel.
24732.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Heller Farkas: A Magyar Tudományos Akadémia és a közgazdasági tudományok. Bp. 1930, MTA. 31 l. Tűzve. Kiadói papírborítóban.
24733.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kopácsi Sándor: Az 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-Korunkról. Bp., 1980, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
24734.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Baksay Sándor: Dáma. Történeti körkép. Kimnach László rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 307+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
24735.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Vizsgaszabályzat őrző-védő és nyomozókutyák részére. Összeáll.: Ferenczy Emil. Bp., 1971, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 49+(1) p. Műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1010 példányban.
24736.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Sinka István: Eltűnik a hóri domb. Bp., 1961, Magvető. Bordázott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban.
24737.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
24738.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
24739.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
Balla Vilmos: A Nibelungok (Balla Vilmos közgazdasági regénye két részben). Bp., 1930. ny. n. 230p. Kiadói papírkötésben
24740.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events