Books: Other rarities Number of items: 503
3432034
24729
522
Nyomdászatunk 500 esztendeje. Emlékkönyv a könyvnyomtatás feltalálásának félezeréves jubileumára. Szerk.: Novák László. Bp., 1940, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 160 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, bekötött foltos papírborítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3445873
24730
522
Donászy Ferenc: Tholdi Miklós. Regényes korrajz Nagy Lajos korából. Bp., [1899], Athenaeum, 385+(3) p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A borító Goró Lajos munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3452399
24731
522
Móra Ferenc: Aranykoporsó. I-II. köt. [Egy kötetben.] Bp., 1940, Genius, 278+(2) p.; 345+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, belül a lapok jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3453216
24732
522
Havas István: A városok városa. Költemények Budapestről. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 60+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, tulajdonosi bélyegzővel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3455660
24733
522
Heller Farkas: A Magyar Tudományos Akadémia és a közgazdasági tudományok. Bp. 1930, MTA. 31 l. Tűzve. Kiadói papírborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3455700
24734
522
Kopácsi Sándor: Az 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-Korunkról. Bp., 1980, Magyar Öregdiák Szövetség-Bessenyei György Kör. Második kiadás. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3470846
24735
522
Baksay Sándor: Dáma. Történeti körkép. Kimnach László rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 307+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3470851
24736
522
Vizsgaszabályzat őrző-védő és nyomozókutyák részére. Összeáll.: Ferenczy Emil. Bp., 1971, Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete, 49+(1) p. Műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval, a gerincen sérülésekkel, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1010 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3473037
24737
522
Sinka István: Eltűnik a hóri domb. Bp., 1961, Magvető. Bordázott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3473045
24738
522
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3381724
24739
522
900
Krausz Simon: Életem. - - emlékiratai. (Bp., 1937), Cserépfalvi, 356+(4) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3453302
24740
522
900
Balla Vilmos: A Nibelungok (Balla Vilmos közgazdasági regénye két részben). Bp., 1930. ny. n. 230p. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house