Number of items: 503

24741.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
24742.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
24743.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
24744.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Rákosi Jenő: Emlékezések. I-III. köt. Bp., [1927], Franklin-Társulat, 1 t.+ XIV+(2)+194 +(2) p.; 1 t.+ 2 sztl. lev.+ 186+(2) p.; 2 sztl. lev.+ 170+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
24745.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Fazekas Lajos: Látomás és jelenés. Versek. A szerző által dedikált példány. (Bp., 1980), Ecclesia, 134+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
24746.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Szécsi Antal: Öt évszak. (Porcpoetika). Egy kiállítás versei. A szerző által dedikált példány. Bp., 2001, Püski, 115+(5) p. Kiadói papírkötés.
24747.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Amejko, Lidia: A telepi szentek élete. Bp., 2017, Noran Libro. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24748.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Emlékirat a kivitelről. Javaslatok a kivitel, szervezésére. Bp., 1905, Athenaeum, 459 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
24749.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Denise Leblond-Zola: Zola élete, munkája, küzdelme. Ford.: Major József. Bp., 1945, Renaissance, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
24750.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Berecz Sándor: A képzőművészetek története. Gyoma, [1904], Kner Izidor, 199+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, kisebb lapszéli foltokkal.
24751.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
700 HUF
700 800 900
Schauer Ágoston: Kamat-, diszkont- és határidőszámítás, különös tekintettel a bank- és takarékpénztári tisztviselők, valamint a gyári, ipari és kereskedelmi alkalmazottak gyakorlati szükségleteire. Leitner Zsigmond előszavával. Bp., 1910, Bichler I.-ny., 287+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől különvált hátsó borítóval. (Ritka!)
24752.

Available for bidding
600 HUF
1,63
1,88
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events