Available for bidding
24741.
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
500 HUF
Nagy ,,Magyar Compass" (azelőtt Mihók-féle) 1936-1937. Jubileumi - 60-ik - évfolyam. I. rész: Pénzintézetek. Bp., 1937, Galánthai Nagy M., 492 p. Kiadói egészvászon-kötés, a címlap (+ a kötet végén egy-két lap?) hiányzik, néhány lap sérült, az első lap kijár.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |