Number of items: 503

Palotai Erzsi: Igen. A szerző, Palotai Erzsi (1907-1988) által Dr. Ludvigh Károly főorvos részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1971, Szépirodalmi. 1. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
24657.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csaplár Vilmos: Egy látkép története. DEDIKÁLT! Bp.,1986,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24658.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban. Bp., 1930, Athenauem. Első kiadás! Kiadói félbőr kötés, kopottas állapotban.
24659.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mécs László: Élőket nézek! Versek. ALÁÍRT ex librisszel (Bajor Ágost). Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24660.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
JAG Almanach (1948-2008). Készült a budapesti József Attila Gimnázium 60 éves jubileuma alkalmából. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24661.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Rejtő Jenő (P. Howard) 2 műve: Piszkos Fred közbelép Fülig Jimmy őszinte sajnálatára.; A boszorkánymester. Bp., 1966-1970, Albatrosz. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal.
24662.

Rejtő Jenő (P. Howard) 2 műve:
Piszkos Fred közbelép Fülig Jimmy őszinte sajnálatára.; A boszorkánymester. Bp., 1966-1970, Albatrosz. Kiadói papírkötés, kopott borítókkal.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Petőfi Sándor: Magyar Szabadság. Petőfi Sándor válogatott költeményei. Vál., szerk, és az előszót írta: Barabás Tibor. Bp.,[1948.], Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézet, 80 p. "EMERGÉ és Palma Kaucsuk Rt." Üzemi Bizottsága pecséttel az ajándékozási résznél. A pecsét mellett "Tervünnepély 948 VII. 31." Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, szakadt, kissé hiányos borítóval, foltos lapokkal.
24663.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Szigeti Jenő: Palackposta Márai Sándortól. Miskolc, 2001, Bíbor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
24664.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
M. Kiss Csaba - Kásás Tamás: Kása. Bp., 2012, Ulpius, papírkötés, jó állapotban.
24665.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Koczogh András: András estéje. Bp., 1941, Exodus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24666.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Richard Nelson Bolles: Karrieriránytű - Álláskeresők és pályamódosítók kézikönyve. Bp., 2013, HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24667.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Gayer, Kurt - Krämer, Heinz - Kempter, Georg F.:  Die Villa Reitzenstein und ihre Herren. Die Geschichte des Baden-Württembergischen Regierungssitzes. (Dedikált.) Stuttgart, (1988). DRW-Verlag (Karl Weinbrenner & Söhne, Leinfelden). 288 p. Egyetlen kiadás. A magánkastélyként szolgáló Reitzenstein-villa 1910-1913 között épült, neobarokk stílusban. A fényűző parkkal kiegészített stuttgarti épületegyüttest 1922-ben megvásárolta a Baden-Württembergi Állam, azóta a tartományi miniszterelnök hivatalos rezidenciájaként szolgál, időnként kormányüléseket is tartanak benne. Oldalszámozáson belül gazdag fotóanyaggal kísért kötetünk a magán célokra épült, később hivatali célokra használt épületnek és lakóinak történetét beszéli el, a korai időszakot tekintve magánéleti, a miniszterelnöki korszakban magától értetődően politikai hangsúlyokkal. Kötetünkben elhelyezve a baden-württembergi miniszterelnök hivatalos, nyomtatott üdvözlőkártyája, középen dombornyomott államcímerrel, valamint dedikációval: "Für Horváth István." A dedikáció szerzője feltehetően az egyik szerző. Prov.: Horváth István (sz. 1943) közgazdász, külkereskedő, bonni nagykövet 1984-1991 között. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
24668.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events