Number of items: 503

Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. Bp., 1908, Lampel R., 267+[1] p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, hiányzó gerinccel, nagyrészt felvágatlan példány.
24681.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Juhász Ferenc: Az őrangyal és a szél. Bp., 2003, Balassi, papírkötés, dedikált.
24682.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Idegen szavak nagyszótára. Szerk.: Szécsi Ferenc. Bp., é.n., Universum. Sérült félvászon kötés, dedikált.
24683.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
24684.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24685.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Harsányi Lajos: Esteli körmenet. Versek. Bp., 1942., Szent István-Társulat, 99 p. A borító Janovits István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.
24686.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24687.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24688.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24689.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24690.

Arany János művek kolligátuma, "A Rákosszentmihályi II. Választ. Kerület Polgári Kör Népkönyvtára" felirattal:
Toldi. Költői elbeszélés. Három képpel. Bp.,én.,Franklin, 62+1 p. Hozzákötve:
Toldi estéje. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.), 2+59+3 p. Hozzákötve:
Első lopás. Költői elbeszélés. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.), 14 p. Hozzákötve:
Szent László fűve. Népmonda. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.),12 p. Hozzákötve: A Jóka ördöge. Népmese. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.),20 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
24691.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Zaymus Gyula: Ősök és unokák. Regény. Bp.,1946,Korda Rt., 206 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott,foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
24692.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events