Books: Other rarities Number of items: 503
3487640
24681
522
Gábor Ignác: A magyar ősi ritmus. Bp., 1908, Lampel R., 267+[1] p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, hiányzó gerinccel, nagyrészt felvágatlan példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3506464
24682
522
Juhász Ferenc: Az őrangyal és a szél. Bp., 2003, Balassi, papírkötés, dedikált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3506467
24683
522
Idegen szavak nagyszótára. Szerk.: Szécsi Ferenc. Bp., é.n., Universum. Sérült félvászon kötés, dedikált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3262082
24684
522
Fehér Gábor: Túl napnyugat - innen kelet. Pápa, 1943., Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3381994
24685
522
Dentai, Carl: Memoirs if an Emigrant. A szerző, Dentai Károly által DEDIKÁLT példány. New York - Los Angeles,1990.,Vantage Press, 242 p. Angol nyelven. Első kiadás. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3385206
24686
522
Harsányi Lajos: Esteli körmenet. Versek. Bp., 1942., Szent István-Társulat, 99 p. A borító Janovits István munkája. Kiadói illusztrált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3385558
24687
522
Márai Sándor: Sértődöttek. [I. köt.] A hang. Bp., 1947, Révai, 296+(2) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3397743
24688
522
Fehér Klára: Perben, haragban. A szerző, Fehér Klára (1922-1996) írónő által DEDIKÁLT példány. Bp., [1966], Szépirodalmi, 261+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3398033
24689
522
Fehér János: Márciusi fény. Versek. DEDIKÁLT! Bp., 1939, Madách-ny., 152 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos, kissé szakadt borítóval, javított kötéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3401502
24690
522
Arany János művek kolligátuma, "A Rákosszentmihályi II. Választ. Kerület Polgári Kör Népkönyvtára" felirattal: Toldi. Költői elbeszélés. Három képpel. Bp.,én.,Franklin, 62+1 p. Hozzákötve: Toldi estéje. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.), 2+59+3 p. Hozzákötve: Első lopás. Költői elbeszélés. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.), 14 p. Hozzákötve: Szent László fűve. Népmonda. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.),12 p. Hozzákötve: A Jóka ördöge. Népmese. Két képpel. Bp.,én.,Ráth Mór, (Hornyánszky Viktor-ny.),20 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3401516
24691
522
1942 Erdélyi Helikon XV. évf. 1942. december. 12. sz. Főszerk.: Kisbán Miklós. F.szerk.: Kós Károly. Szerk.: Kovács László. [Kolozsvár], Erdélyi Szépmíves Céh, 749-828 p. Benne Kodály Zoltán, K. Grandiperre Emil, Gombos László és mások írásaival. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3401527
24692
522
Zaymus Gyula: Ősök és unokák. Regény. Bp.,1946,Korda Rt., 206 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott,foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house