Books: Other rarities Number of items: 503
3043021
24513
522
Jánoska Antal - Horváth Ferenc: Zsugaléria. Képeslap és kártya a humor tükrében. Csintalan Múzsa sorozat. Bp., 2012,PONT. Kiadói kartonált papírkötés, vetemedett, deformált kötéssel, de belül jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3237091
24514
522
Magyarország sikeres személyiségei I. 2017. Britishpedia. Kiadó aranyozott, műbőr kötésben. Bontatlan fóliában. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3329707
24515
522
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói kartontokban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3359046
24516
522
Omid Scobie - Carolyn Durand: A szabadság nyomában. Harry és Meghan egy modern királyi család. Bp.,2020, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3359497
24517
522
Rejtő Jenő: A Láthatatlan Légió. Az ellopott futár. Bp., 1975-1977, Albatrosz. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3370503
24518
522
4 db Tamási Áron könyv: Z. Szalai Sándor: ,,Hit a harcban, remény a bajban". Pályakép Tamási Áronról. Bp., 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Tamási Áron 3 műve: Hullámzó vőlegény. Bp., 1947, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Téli verőfény. Kolozsvár, [1943], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, ex libris-szel. + Világ és holdvilág. Összegyűjtött novellák 1936-1957. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3412113
24519
522
Ablonczy László: Nehéz álom. Sütő András 75 éve. A szerző, Ablonczy László (1945-) József Attila-díjas újságíró, kritikus, színigazgató által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Codex Print Kft. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417038
24520
522
Farkasházy Tivadar: Hetedik. A szerző, Farkasházy Tivadar (1945- ) Pulitzer-emlékdíjas humorista, közgazdász, újságíró által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére dedikált példány. Bp., 2000, Glória, 238+(2) p.+ 20 t. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417764
24521
522
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Nagy Péter. Történelmi regény. I-II. köt. Ford.: Benedek Marcell. A Modern Regény Klasszikusai. Bp., é.n. [192?], Dante, 288 p.; 283+(1) p. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417797
24522
522
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv végén néhány összeragadt lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3421988
24523
522
Louise Labé: Szerelmes szonettek. Ford: Lányi Viktor. Bp., é.n, Uj Idők. Félvászon kötés, kopott papír védőborítóval, ajándékozási bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3421990
24524
522
Kiss József: Legendák a nagyapámról. Első teljes kiadás, 1929. Kiadják Kiss József gyermekei. Félvászon kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house