Number of items: 503

24513.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
24514.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói kartontokban.
24515.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Omid Scobie - Carolyn Durand: A szabadság nyomában. Harry és Meghan egy modern királyi család. Bp.,2020, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24516.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rejtő Jenő: A Láthatatlan Légió. Az ellopott futár. Bp., 1975-1977, Albatrosz. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.
24517.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
4 db Tamási Áron könyv: Z. Szalai Sándor: ,,Hit a harcban, remény a bajban". Pályakép Tamási Áronról. Bp., 1991, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Tamási Áron 3 műve: Hullámzó vőlegény. Bp., 1947, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Téli verőfény. Kolozsvár, [1943], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és gerinccel, ex libris-szel. + Világ és holdvilág. Összegyűjtött novellák 1936-1957. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, sérült kiadói papír védőborítóban.
24518.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ablonczy László: Nehéz álom. Sütő András 75 éve. A szerző, Ablonczy László (1945-) József Attila-díjas újságíró, kritikus, színigazgató által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Codex Print Kft. 2. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
24519.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Farkasházy Tivadar: Hetedik. A szerző, Farkasházy Tivadar (1945- ) Pulitzer-emlékdíjas humorista, közgazdász, újságíró által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére dedikált példány. Bp., 2000, Glória, 238+(2) p.+ 20 t. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
24520.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Nagy Péter. Történelmi regény. I-II. köt. Ford.: Benedek Marcell. A Modern Regény Klasszikusai. Bp., é.n. [192?], Dante, 288 p.; 283+(1) p. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
24521.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Buzinkay Géza: Borsszem Jankó és társai. Magyar élclapok és karikatúrák a XIX. század második felében. Bp., 1983, Corvina, 171+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, a könyv végén néhány összeragadt lappal.
24522.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Louise Labé: Szerelmes szonettek. Ford: Lányi Viktor. Bp., é.n, Uj Idők. Félvászon kötés, kopott papír védőborítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
24523.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kiss József: Legendák a nagyapámról. Első teljes kiadás, 1929. Kiadják Kiss József gyermekei. Félvászon kötés.
24524.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events