Books: Other rarities Number of items: 503
3505018
24597
522
Ozorainé Kálmán Margit: Skála. Komédia. Bp., 1913, Singer és Wolfner, 127+[1] p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, ázott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505023
24598
522
Zweig, Stefan: Ámok. A szenvedély könyve. Ford.: L. Ujváry Lajos. I-II. köt. Bp., é.n., Genius, 290+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505080
24599
522
Szemelvények Vergilius Aeneiséből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. és VII. osztálya számára. Szerk. Dr. Antal Imre és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1940, Athenaeum, 205 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon szakadással, néhány ceruzás bejelöléssel és bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505714
24600
522
Mikes Kelemen Válogatott Törökországi Levelei. Bp., 1930, MTA, papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505806
24601
522
Vadász Tibor: Futóhomok. É.n., Genius, papírkötés, dedikált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506685
24602
522
Kepes András: A boldog hülye és az okos depressziós. 2020, Libri, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506689
24603
522
Csernus Imre: Főnix. Bp., 2020, Jaffa, kartonált papírkötés, jó állapotban, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507026
24604
522
Romescsikov, Rozskov: Szibériai rapszódia. Színes kisregények. Bp.,[1948], Színes Kisregények,(Független-ny.), 31+1 p. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507035
24605
522
Marx Engels: Kommunista kiáltvány. Nemes Dezső Tanulmányával. 1848-1948. [Bp.], 1948, Szakszervezeti Tanács "Munka Könyv- és Lapkiadó, 59 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507155
24606
522
Bernard Cornwell: Az utolsó királyság. Alexandra, 2021, papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507846
24607
522
K. Pallas István: Oly mindegy... Humoreszkek. Bp., 1924, Thália Műintézet, 79+1 p. Átkötött félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508085
24608
522
Móricz Zsigmond: Barbárok. Elbeszélések. Bp., 1932, Athenaeum, 94+[2] p. Első kiadás. A borítón Székely Aladár Móricz Zsigmondról készített fotójával. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve, kissé viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house