Number of items: 503

Ozorainé Kálmán Margit: Skála. Komédia. Bp., 1913, Singer és Wolfner, 127+[1] p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, ázott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24597.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Zweig, Stefan: Ámok. A szenvedély könyve. Ford.: L. Ujváry Lajos. I-II. köt. Bp., é.n., Genius, 290+[2] p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
24598.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szemelvények Vergilius Aeneiséből. A gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. és VII. osztálya számára. Szerk. Dr. Antal Imre és Dr. Gaál László. Gimnáziumi latin nyelvi egységes tankönyvek sorozata. Bp., 1940, Athenaeum, 205 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon szakadással, néhány ceruzás bejelöléssel és bejegyzéssel.
24599.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mikes Kelemen Válogatott Törökországi Levelei. Bp., 1930, MTA, papírkötés.
24600.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vadász Tibor: Futóhomok. É.n., Genius, papírkötés, dedikált.
24601.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kepes András: A boldog hülye és az okos depressziós. 2020, Libri, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
24602.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csernus Imre: Főnix. Bp., 2020, Jaffa, kartonált papírkötés, jó állapotban,
24603.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Romescsikov, Rozskov: Szibériai rapszódia. Színes kisregények. Bp.,[1948], Színes Kisregények,(Független-ny.), 31+1 p. Kiadói papírkötés
24604.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Marx Engels: Kommunista kiáltvány. Nemes Dezső Tanulmányával. 1848-1948. [Bp.], 1948, Szakszervezeti Tanács "Munka Könyv- és Lapkiadó, 59 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
24605.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bernard Cornwell: Az utolsó királyság. Alexandra, 2021, papírkötés.
24606.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
K. Pallas István: Oly mindegy... Humoreszkek. Bp., 1924, Thália Műintézet, 79+1 p. Átkötött félvászon-kötés.
24607.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Móricz Zsigmond: Barbárok. Elbeszélések. Bp., 1932, Athenaeum, 94+[2] p. Első kiadás. A borítón Székely Aladár Móricz Zsigmondról készített fotójával. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti borító bekötve, kissé viseltes állapotban.
24608.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events