Books: Other rarities Number of items: 503
3504164
24585
522
Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Novellák. Major Henrik fametszeteivel. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf. Első kiadás. Javított kartonált kötés, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504176
24586
522
Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Harmadik népies kiadás. Bp.,1893, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopással {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504267
24587
522
Siratóének - antológia. Bp., 1994. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504272
24588
522
Zúgó Róbert: Magamra hagy a vasárnap. Győr, 1987. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504327
24589
522
Hogarth, William; Lichtenberg, Georg Christoph: A szajha útja. 6 db képmelléklettel. Bp., 1987, Helikon. . Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504369
24590
522
2 db könyv - Schiller költeményei. Fordították Szász Károly, Vargha Gyula, Váró Ferenc. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer-kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban + Burns Róbert költeményei. Fordította: Lévay József. Bp., 1892, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504431
24591
522
Gorkij, Maxim: Egy leány. Ford. Hajdu Miklós. Gyoma, 1902, Kner. 167p. Kiadói festett vászonkötésben. kopott {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504438
24592
522
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatás, reprint. Bp., 1988, Idegenforg.Prop. és Kiad.Váll. 368. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504563
24593
522
Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford.: Varga István. Bp., [1942], Bárd Ferenc és Fia, 362 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504859
24594
522
Emlékfüzet Fuchs Zsigmond nyomdászságának negyvenedik évfordulója alkalmából. Bp., 1906. Pallas. 79+(1) p. + 1 tábla. Keretdíszes lapokkal. Fűzve, sérült kiadói papírborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504993
24595
522
[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij: Kelet titkai. Ford.: Schmidt József. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n. [192?], Dante, 262+[2] p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült címlappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504995
24596
522
Rapcsányi László: Jeruzsálem. A szerző, Rapcsányi László (1925-2013) Kazinczy-díjas író, újságíró, szerkesztő által aláírt példány! Bp., 1984, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house